Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Spinoff Warehouse 13

Spinoff Warehouse 13

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6255

  Warehouse 13 wywołuje skrajne emocje. Jedni go lubią za lekką treść i formę, inni wieszają na nim psy za to, że jest płytki i nieambitny. Nic jednak nie zmieni tego, że jest to serial, który odnosi największy sukces w historii kanału Syfy. Nie jest więc zaskoczeniem, że ma powstać spinnoff serii, ale jest nadzieja, że nawet przeciwnicy oryginału będą nim zainteresowani.

  [more]

  Dołączona grafika

  Helena G. Wells

  Nowy serial ma rozgrywać się w czasach istnienia Magazynu 12, pod koniec XIX wieku, a wyróżniać go ma steampunkowy klimat i, no właśnie, możliwy klucz do sukcesu i przyciągnięcia przed ekrany krytyków pierwszej serii, H.G. Wells. Helena, która pojawiła się w drugim sezonie oryginału i według wielu przyćmiła nawet postacie pierwszoplanowe, ma być główną bohaterką serialu. Dzięki swej wiedzy naukowej i przy współpracy z policją będzie wyjaśniać zagadkowe morderstwa i inne tajemnice.

  Źródło: Blastr[/more]

  Diabeu
  Participant
  #98313

  ZA-JE-BIŚ-CIE!Uwielbiam Jaime Murray i nie mogę się doczekać serialu.Tak, który będzie podobnie jak W13 płytki i nieambitny.

  Zuza
  Participant
  #98362

  Może być płytki i nieambitny ;> Jeśli zachowają jej postać z jej dialogami, będzie fajny serial 😀

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram