Specjalny projekt dla kopalni #5

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
  • Author
    Posts
  • Smiecho
    Participant
    #7516

    Dołączona grafika

    Od dzisiejszego wieczora (22 sierpnia) dostępny będzie kolejny projekt z cyklu "Mine Outpost Featured Project", którym można poprawić wygląd flotowej kopalni dilithium, a czasami także przylegającego otoczenia. Dla przypomnienia: co drugi czwartek Cryptic regularnie udostępnia graczom zadania trwające 2 godziny i kosztujące 200 tysięcy dilithium, a których ukończenie poprawia wygląd i wrażenia estetyczne we flotowych nieruchomościach. Dzisiejszy projekt, nazwany "On Display", dodaje w kilku miejscach w kopalni wystawę z kryształami dilithium. Niestety ładnie oświetlona i estetyczna kompozycja to zmiana wyłącznie wzrokowa i nie wpływa na moce przerobowe kopalni, ani tym bardziej nie zwiększa wpływów w dilithium.

    [more]

    Dołączona grafika

    Projekt będzie można rozpocząć w ciągu dwóch tygodni, czyli do przerwy technicznej 5 września, ale wykonywać się może już po tej przerwie. W danym momencie można wykonywać tylko jeden projekt specjalny, dlatego twórcy i deweloperzy STO sugerują pośpiech przy jego rozpoczęciu.

    Źródło: Legacy of Romulus Dev Blog #39

    [/more]

    FAB
    Participant
    #113717

    Jako że inny news "przyćmił" ten, to pozwolę sobie tylko krótko skomentować:buhahahaha.

    Jamjumetley
    Participant
    #113725

    A jak Felczer zachwala. Może warto? 😛

    This one is really cool! The crystals "float" up/ side-ways through the light beams, almost like piping. They are in various places around the mine's interior.

    Slawek
    Moderator
    #113728

    Nawet biorąc pod uwagę fakt, że kopalnię odwiedzam ostatnio raz dziennie, to żadne dekoracje nie są warte takich cen. No chyba, że by kolejne tancerki zafundowali, czy coś...

    Jamjumetley
    Participant
    #113731

    W kopalni? 😀

    Slawek
    Moderator
    #113734

    A co, wolisz kolejne kamyczki? ;>

    Jamjumetley
    Participant
    #113735

    W sumie... W pilocie oryginalnego BSG na Carillonie w sąsiedztwie kopalni tylium znajdowała się imprezownia 😉

    FAB
    Participant
    #113737

    Star Trek: śmiało podążaj tam, gdzie są tancerki w kopalni 🙂

    Smiecho
    Participant
    #113738

    Słuchajcie.... Od początku było wiadomo, że są to projekty tylko wizualne i nie wnoszące nic poza wrażeniami estetycznymi. Taka czarna dziura, gdzie wrzucamy nadmiar dilithium. Nie ważne, czy chodzi o tancerki w bazie KDF, wystawę kamieni w kopalni czy dodatkowe roślinki w bazie Fed. Różnica jest tylko taka, że na początku było to nowością, a teraz się z tym oswoiliśmy. A przypomnijcie sobie, że na początku pewne projekty robiliśmy.Chociaż nie... 🙂 Faktycznie niektóre projekty były bardziej głupie od innych. Dyskoteka w bazie Fed to faktycznie przesada... 🙂 Nie mniej jednak ten projekt z newsa nie jest taki najgorszy, jakby go porównać do reszty. Powiedzmy... trzyma poziom. 🙂

    MAK
    Participant
    #113740

    Taka czarna dziura, gdzie wrzucamy nadmiar dilithium.

    wybacz ale nie bardzo rozumiem końcówki tej wypowiedzi 😛 chyba nigdy się z czymś takim nie spotkałem 😀 mógłbyś wyjaśnić 🙂

    swgs1994
    Participant
    #113741

    Ekhm... nadmiar dylitu tyczy się osób które mają po 6-9 postaci i mogą pozwolić sobie na farming za pomocą jednej lub więcej postaci. Proste.

    Slawek
    Moderator
    #113742

    Ekhm... nadmiar dylitu tyczy się osób które mają po 6-9 postaci i mogą pozwolić sobie na farming za pomocą jednej lub więcej postaci. Proste.

    Mam 9 postaci z czego 7 wyrabia 8500 dziennie + dwie pozostałe połowę tego. Nadal nie wiem co to nadmiar dilithium, widząc chociażby ceny projektów baz oraz "entuzjazm" innych graczy w ich uzupełnianiu.

    Nie mam nic do tych projektów dekoracyjnych tak naprawdę. Dla większych flot to jest pikuś i jeśli chcą ozdóbki, to mają. Jedynie wkurza mnie kiedy Cryptic idzie na łatwiznę i te rzekome ozdoby sprowadzają się do dodatkowych kamyczków na powierzchni asteroidy, jak to miało miejsce parę tygodni temu.

    Smiecho
    Participant
    #113744

    Dopóki gracze będą rzucać się na takie projekty, dopóty Cryptic będzie je udostępniał. Według mnie pozostaje jedynie "pokazanie swojego zdania portfelem". Jeśli projekty będą totalnie omijane przez zdecydowaną większość flot i przełoży się to na mniejsze wydatki w dilithium/Zen/$/Euro, to Cryptic chyba zaniecha ich przygotowania. Podobnie: jeśli będziemy kupować rzeczy przydatne/mocniejsze/whatever, to będzie ich więcej w grze.Inna sprawa, że zakładam tutaj rozsądek większości graczy. Tymczasem mam niejasne wrażenie, że średnia rozsądku w wydatkach wszystkich graczy jest... inna, niż nasza. Jestem przekonany, że są gracze/floty kupujące wszytko, jak popadnie. Nie oszukujmy się... Cena Zen dla nas to znaczący wydatek, ale dla Amerykanina? Pół hamburgera.

    Slawek
    Moderator
    #113745

    Cóż, tak samo jak niektórzy koniecznie muszą mieć na maks i jak najszybciej wybudowaną bazę ze wszystkimi dekoracjami, wyrzucając na nią stertę dilithium/pieniędzy tylko aby nie być w tyle za innymi, tak samo inny zbierają kompletnie nieprzydatne Accolades, które w większości przypadków nie oferują nic poza cyferkami. ;)No i prawda, że nasze warunki są jednak inne niż powiedzmy w US, gdzie kupno Zen jest na porządku dziennym, a wydatek nie jest tak bolesny dla portfela jak u nas, przez kurs walut czy dodatkowe opodatkowanie. 200,000 to też w sumie nie taka tragedia, szczególnie gdyby się więcej osób zrzuciło po te 8000 jednego dnia. Różnica polega na tym, że tak jak niektórzy kupują dilith za Zen, tak to właśnie większość z nas ich w ten dilith zaopatruje, czyż nie? 😉

    Jamjumetley
    Participant
    #113747

    Widzisz Slawek - ty wyrabiasz 8,5k na postać na dzień. Ja wyrabiam na moich dziesięciu postaciach łącznie może ze 12-15k na dzień. A ile jest osób, które grają jeszcze bardziej casualowo? Pewnie większość.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram