Specjalny projekt dla iglicy #5

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • FAB
  Participant
  #7707

  Dołączona grafika

  Od 9 stycznia jest dostępny projekt z cyklu "Spire Featured Project", którym można poprawić wygląd flotowej iglicy oraz przylegającego otoczenia. Dla przypomnienia: Cryptic regularnie udostępnia graczom zadania trwające 2 godziny i kosztujące 200 tysięcy dilithium, a których ukończenie poprawia wygląd i wrażenia estetyczne we flotowych nieruchomościach. Aktualny projekt nazwany "Holo-Fleet" spowoduje, że wewnątrz flotowych iglic będzie dostęp do paneli, które będą wyświetlały holograficzne wersje najnowszych okrętów, nad którymi inżynierowie pracują od momentu, gdy Federacja, Imperium Klingońskie i Romulanie wkroczyli do Sfery Dysona. Okręty, które będzie można oglądać, to najnowsze wersje statków, które są odblokowywane wraz rozwojem flotowych iglic. Powyższy projekt służy jedynie upiększeniu wnętrza i nie ma wpływu na dostępne usługi i wyposażenie.

  [more]

  Dołączona grafika

  Projekt można uruchomić do przerwy technicznej w dniu 23 stycznia, ale wykonywać można już po tej przerwie. W danym momencie można wykonywać tylko jeden projekt specjalny, dlatego twórcy i deweloperzy STO sugerują pośpiech przy jego rozpoczęciu.

  Źródło: Season 8 Dev Blog #34

  [/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram