Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Specjalny projekt dla baz floty #7

Specjalny projekt dla baz floty #7

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #6995

  Dołączona grafika

  Po raz kolejny graczom zostanie udostępniony specjalny projekt z cyklu "Starbase Featured Project", którym można poprawić estetykę baz floty. Słowem przypomnienia: od rozpoczęcia sezonu 6. i wprowadzenia do gry mechaniki baz floty co drugi czwartek Cryptic regularnie udostępnia graczom zadania trwające 2 godziny i kosztujące 200 tysięcy dilithium. W wyniku ukończenia projektów nie zmienia się funkcjonalność bazy, a jedynie wygląd. Od dzisiaj (4. października) przez dwa tygodnie dostępny będzie kolejny projekt specjalny nazwany "Where Decisions Are Made", którego zamknięcie umebluje miejsca narad: w bazach Federacji w sali konferencyjnej pojawią się stół i fotele, a w bazach klingońskich w okolicach baru będzie można podziwiać ogień w kominku, krzesła i skórę mugato na podłodze.

  [more]

  Dołączona grafika

  Zasady projektów specjalnych pozostają bez zmian. Przez dwa tygodnie, czyli do przerwy technicznej 18 października będzie można rozpocząć zadanie, które wykonywać się może już po tej przerwie. W danym momencie można wykonywać tylko jeden projekt specjalny na raz, dlatego twórcy i deweloperzy STO sugerują pośpiech przy jego rozpoczęciu.

  Źródło: Season 6 Dev Blog #30

  [/more]

  FAB
  Participant
  #107457

  Bez komentarza...

  Zarathos
  Participant
  #107458

  6 krzeseł i stół za 200.000 dilitu? Kirk w TOS miał problem ze zdobyciem jednego kryształu dla Entka... Klinki dostaną przynajmniej jakiegoś zwierzaka na dywan.

  Smiecho
  Participant
  #107460

  Przypominam, że wypasione, najnowsze, wymuskane statki prosto ze stoczni Utopia Planitia Fleet Yards, pełne najnowszego sprzętu, replikatorów, z wydajnym rdzeniem warp, itd, itp kosztują... 120 tys dilithium. 🙂 Czyli tyle, co 4 fotele.Jak to ujął Jean-Luc: "The economics of the future is somewhat different." Taaa... Nawet bardzo. 🙂

  Melnikor
  Participant
  #107463

  Cóż... przynajmniej będzie można na tych krzesłach usiąść.Ciekawe czy modele na ścianie będzie można zmieniać tak samo tak trofea na statku.

  MnICH
  Participant
  #107465

  Moim zdaniem fed-owy profekt nie jest taki zly, a nawet calkiem przyzwoity (cena oczywiscie nie, ale co zrobic ;P) i na pewno znacznie lepszy niz tribble. 😉

  Belgron
  Participant
  #107466

  Cóż... przynajmniej będzie można na tych krzesłach usiąść.

  Na tych krzesłach to będą NPCe siadać. 😛

  Większość ludzi z floty loguje się do bazy tylko w celu kupna nowych zabawek lub zrobienia zadań dla Duty. Bazy świecą pustkami bo brakuje im funkcjonalności, która by spowodowała że gracze będą w nich chętnie przebywać.

  Slawek
  Moderator
  #107468

  Czy ja wiem, mnie się podoba. Klingońśki projekt zdecydowanie bierzemy.

  Flashbones
  Participant
  #107469

  My bierzemy oba projekty zdecydowanie lepsze od tych security które tez zrobiliśmy, mimo ze były dość słabe.

  Lafiel
  Participant
  #107470

  Mnie akurat jakoś się podoba 😉 Klingoński bardzo klimatyczny imo 😛

  Belgron
  Participant
  #107478

  Projekt dla KDF zrobiony 🙂

  Dołączona grafika

  Ago
  Participant
  #107515

  WitamA tak mawiasem, czy ktoś zwrócił uwagę, że tylko trzy krzesła mają skórę na siedzeniach ?Jakaś niedoróba czy co ? A może ktoś podwędził trzy pozostałe skóry ?Pewnie w 18256 poprawce to skorygują, albe wprowadzą nowy projekt na te skórki.Zapewne jednak tak zostanie. Może siedzący na nich nie przeziębią się (w szczególności Orionki) :blush:

  LIBERTO
  Participant
  #107516

  bo skóry na siedziskach są dla "mietkich" np orionek. prawdziwy klingon siedzi dumnie na twardym drewnie, najlepiej z wystającymi drzazgami 😉

  Helenth
  Participant
  #107517

  Przecież Cryptic musi sobie zostawić jakieś pomysły na przyszłość. Zapewne kolejny projekt specjalny będzie uzupełniał owy brak. No bo, kto by chciał, żeby jego siedzenie marzło na tak niewygodnych krzesłach?

  Melnikor
  Participant
  #107518

  Gwarantuje Wam że przy takim palenisku nie ma możliwości żeby te fotele były zimne.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram