Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Specjalny projekt dla baz floty #4

Specjalny projekt dla baz floty #4

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #6927

  Dołączona grafika

  Od startu sezonu 6 co drugi czwartek Cryptic regularnie udostępnia graczom specjalny projekt, którym można poprawić estetykę baz floty. Członkowie flot mogli partycypować w oszkleniu głównej hali, jej udekorowaniu i ożywieniu, tym razem będzie podobnie. Od dziś (23. sierpnia) przez dwa tygodnie dostępny będzie nowy projekt specjalny nazwany "All Work and Some Play", którego ukończenie po raz kolejny zmieni wystrój bazy. Cryptic nie podał żadnych szczegółów, ale z udostępnionych zrzutów ekranu można się domyślić, że w przypadku Federacji chodzi o dodanie do bazy odrobiny sprzętu rekreacyjnego (np. szachów czy baru*), natomiast dla KDF będą to zmiany w strefie Operacyjnej.

  [more]

  Dołączona grafika

  Zasady projektów specjalnych pozostają bez zmian. Do godziny 19:00 polskiego czasu 6. września będzie można rozpocząć projekt, który wykonywać się może już po upłynięciu tej godziny. W danym momencie można wykonywać tylko jeden projekt specjalny na raz, dlatego twórcy i deweloperzy STO sugerują pośpiech przy jego rozpoczęciu.

  *Nie należy mylić baru z powyższym projekcie z innym zadaniem związanym z barmanem, który musi być dodany osobno. Tutaj tylko zostaje uatrakcyjnione wizualnie jego miejsce pracy.

  Źródło: Season 6 Dev Blog #24

  [/more]

  FAB
  Participant
  #106748

  Bez komentarza...

  Smiecho
  Participant
  #106749

  Nie ma tego w oficjalnym komunikacie, ale przez analogię... Projekt pewnie będzie kosztować 200k dilithium i trwać 2h. Droga moja floto.... odpuszczamy, prawda?

  Slawek
  Moderator
  #106750

  We flocie KDF jest problem by zebrać dilith na Tier 2 bazy. Wydawanie takiej ilości na parę bezużytecznych wyświetlaczy to już przegięcie - zdecydowanie pass.

  Co się zaś tyczy FED, jeśli o mnie chodzi, to i niegrywalne szachy można sobie odpuścić. No ale tradycyjnie pozostawimy to w decyzji graczy - jak będą chętni do wyłożenia dilithu właśnie na ten konkretny projekt, to też nie odmówimy.

  Każdy kolejny special jest moim zdaniem coraz gorszy... Czekam na "chatkę strażnika" dla KDF, bo to przynajmniej ma jakiś klimat. Dwa wyświetlacze, czy co to tam teraz dają to już jakiś żałosny żart.

  Jamjumetley
  Participant
  #106751

  Na chatkę i ewentualne oriońskie niewolnice już teraz się deklaruję 🙂

  welgar
  Participant
  #106752

  Jaja sobie robią, kolejny bez użyteczy projekt 😛 (poprzedi to były tribble) wyświetlacz i szachy w które pewnie nie będzie można pograć 😛 następny specjal to pewie będzie biurko roślika i dywanik..

  Slawek
  Moderator
  #106754

  Roślinki już były.

  Melnikor
  Participant
  #106755

  Jaja sobie robią, kolejny bez użyteczy projekt 😛 (poprzedi to były tribble) wyświetlacz i szachy w które pewnie nie będzie można pograć 😛 następny specjal to pewie będzie biurko roślika i dywanik..

  Od samego początku było mówione że to projekty czystko estetyczne bez konkretnego zastosowania mające na celu tylko zmiany w wyglądzie stacji.

  Smiecho
  Participant
  #106760

  Nie powiem... Takie estetyczne projekty faktycznie cieszą oko i byłoby super, gdyby nasza baza mogła być przez nie... przytulniesza, mniej pusta, bardziej "nasza". Ale nie za tą cenę. Sławek ma rację - dilithium jest bardziej potrzebne na projekty "funkcjonalne".Zastanawia mnie jedno. Kiedy skończy się pomysłowość twórców? Na ile jeszcze takich projektów wystarczy im idei? Innymi słowy czy jest szansa, że za jakiś czas te projekty będą się powtarzać? Oczywiście za niższą kwotę lub za inną walutę... 🙂

  MnICH
  Participant
  #106771

  Innymi słowy czy jest szansa, że za jakiś czas te projekty będą się powtarzać? Oczywiście za niższą kwotę lub za inną walutę...

  Moim zdaniem to nie kwestia czy sie beda powtarzac, tylko kiedy... Przy projektach, ktore byly malo popularne moze dodatkowo w promocyjnej "cenie".

  Ja bym sie nie martwil, ze jakis projekt zostanie pominiety i z tego powodu baza bedzie "niepelna". Te projekty trzeba raczj traktowac jako dodatki po to by kazda flota miala "unikatowa" baze.

  Jamjumetley
  Participant
  #106775

  Mam nadzieję, że wybaczycie nieodpowiedni kąt i gorszą jakość grafiki na niższym obrazku. Wszystkich konsol nie oznaczałem, żeby się bałagan na fotce nie zrobił. Zresztą każdy widzi i bez kółek 😛 Na dolnym screenie stan obecny. Oby symbol klingoński też był w zestawie.

  Dołączona grafika

  Flashbones
  Participant
  #106780

  Te projekty to tylko upiększenie bazy może nie są zbyt ambitne i warte tych 200 k dylith ,ale to w końcu gra, wiec można sobie pozwolić na takie wydatki ale mogliby dać w końcu coś co będzie na 100 % warte wydania takiej ilości dylithu i każdego zadowoli.

  isikdur
  Participant
  #106793

  Owszem, nie jest to "artykuł pierwszej potrzeby" ale z drugiej strony rozbudowa nam nie ucieknie a to nie są wyscigi "kto pierwszy skonczy bazę". Fajnie by było gdyby było w niej cos wiecej niz tylko pare uzytecznych facilities.

  Slawek
  Moderator
  #106795

  Projekty te na pewno będą powtarzane. Dam sobie paznokcia uciąć, że prędzej czy później Cryptic zrobi jakiś tygodniowy event, gdzie udostępni wszystkie dotychczasowe projekty specjalne dla tych, którzy nie mieli okazji zaliczyć ich wcześniej. To tylko kwestia czasu, a stawiam, że coś takiego będzie miało miejsce gdy wyczerpią im się pomysły lub już przygotowane duperele.Na zniżki jednak bym nie liczył. Raz, że podburzyłoby to osoby, które zapłaciły wcześniej pełną cenę za swój projekt; dwa, że mogą pojawić się tutaj problemy natury technicznej; i trzy, że mimo wszystko ludzie kupują dilith za $$$, a więcej zysku przyniesie powtórka projektów za pełną cenę. No ale zobaczymy.

  FAB
  Participant
  #106805

  Na zniżki jednak bym nie liczył. Raz, że podburzyłoby to osoby, które zapłaciły wcześniej pełną cenę za swój projekt

  Ale przecież do tej pory były obniżki w sklepie Cryptic/ZEN i ludzie się nie burzyli, to dlaczego mieliby się burzyć przy tej okazji? Po prostu to jest dobra polityka, "obniżka" i ci co nie skorzystali wcześniej, teraz biorą towar jak gorące bułeczki.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram