Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Specjalny projekt dla baz floty #3

Specjalny projekt dla baz floty #3

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • Author
    Participant

Dołączona grafika

Już od jutra (9 sierpnia) przez dwa tygodnie będzie można rozpocząć w bazie floty kolejny projekt specjalny. Po oszkleniu głównej hali oraz jej udekorowaniu nadszedł czas na jej ożywienie. Ukończenie nowego projektu umieści w bazie odrobinę fauny. Dla baz Federacji będą to tribble, dla KDF targi.

[more]

Dołączona grafika

Zasady projektów specjalnych pozostają bez zmian. Do godziny 19:00 polskiego czasu 23 sierpnia będzie można rozpocząć projekt, który wykonywać się może już po upłynięciu tej godziny. W danym momencie można wykonywać tylko jeden projekt specjalny na raz, dlatego twórcy i deweloperzy STO sugerują pośpiech przy jego rozpoczęciu.

Źródło: Season 6 Dev Blog #20

[/more]

Slawek
    Moderator

Epic Fail jeśli będzie to to kosztować 200,000 dilithium. Ja rozumiem, że F2P, że biznes, ale ostatnio Cryptic zdecydowanie przegina.Chciałbym poznać też opinię floty na ten temat - czy chcą, by w ogóle projekt ten aktywować, czy lepiej sobie odpuścić? Bo osobiście jakoś nie mam ochoty wyrzucać na to dilithium.

Melnikor
    Participant

Za taką sumę to połowa miotu tych tribblie powinna być z czystego Latinum, a targi sikać przedniej jakości Krwawym winem.

Silver Phoenix
    Participant

I tak przesiadujemy na stacji tyle co nic. Targi nam z głodu zdechną!

Smiecho
    Participant

Szyberdach - ok, chociaż fajnie byłoby widzieć przez ten dach zadokowane okręty graczy aktualnie będących w bazie.Kwiatuszki - średni pomysł, ale raz można się zrzucić na upiększanie...Trible - olaboga... Bo dwa razy pojawiły się w serialu na K7? To trochę za mało... Drugi raz wydawać X tysięcy dilu na nic? Średni pomysł. Błagam, nie ustawiajmy tego projektu....

FAB
    Participant

Na początku pomysł tych dodatkowych projektów wydał się ciekawy, bo tak jak wspomnieliście wyżej szklany dach jest dobrą opcją. Kwiatki, które wylądowały w bazie to jakiś "żenujący żart prowadzącego program". [sarkazm]Uważam, że jest ich trochę za dużo i nie starczy obsługi do ich podlewania[/sarkazm]. Dlatego jestem przeciwny inwestowaniu w tribble, bo to niepotrzebne wydawania zasobów.

Lafiel
    Participant

Faktycznie coraz "mniej" dają w tych projektach.Ceny powinny być adekwatne do "zawartości", przezroczysty dach ok, ale zwierzaczki powinny być odpowiednio tańsze...

Ugand
    Participant

Dlatego jestem przeciwny inwestowaniu w tribble, bo to niepotrzebne wydawania zasobów.

jeżeli chodzi o gościa z Mudd CO oraz tribble, to w RS będę apelował, bym samodzielnie mógł sfinansować (zdylitować :huh: ) ten projekt. nie, nie szkoda mi dilitu, i tak, będę w stanie zrobić to samodzielnie. powód? kaprys. jedyne, czego będę potrzebować, to półgodzinne okienko, by ów projekt zrealizować.

Smiecho
    Participant

A może zrobimy mały sondaż? Bez nagród...Czego będzie dotyczył następny projekt specjalny za 2 tygodnie? Roślinki są, zwierzątka prawie też... Ja obstawiam umeblowanie. Może kilka krzeseł i biurko w gabinecie w głównej sali? Nad wejściem do oficera wachtowego... To mój typ. 🙂

FAB
    Participant

@ Ugand, jeżeli masz taki kaprys, to z mojej strony nie ma problemu.@ Smiecho, Twoj strzal ma sens 🙂

Lafiel
    Participant

A może zrobimy mały sondaż? Bez nagród...

Czego będzie dotyczył następny projekt specjalny za 2 tygodnie? Roślinki są, zwierzątka prawie też... Ja obstawiam umeblowanie. Może kilka krzeseł i biurko w gabinecie w głównej sali? Nad wejściem do oficera wachtowego... To mój typ. 🙂

Kto wie, kto wie... bo jakoś tak pusto nadal w bazie 😛

A następny będzie na dodanie większej ilości łażących ludków albo statków dookoła bazy 😉

dogmaticus
    Participant

Ja się nie powinienem udzielać, bo w żadnej Flocie nie jestem, a do STO wróciłem ostatnio po pewnej nieobecności, ale... płacić za Tribble'ową zarazę? 😉 Chyba po to żeby przyciągać Klingonów i rozpocząć nową "Great Tribble Hunt". Chociaż targi wyglądają już ciekawiej..

welgar
    Participant

Po jaką choinkę ładują tribble ?? a następne będzie co zasłonki i czerwony dywan wraz z zestawem serwisowym do herbatki..... ja osobiście na ten projekt nie przeznaczę nic jeśli we flocie się on pojawi na warsztacie 😛

Flashbones
    Participant

Na warsztacie już go nie zobaczysz, wczoraj został zrealizowany. Więc możesz sobie pogłaskać włochate kulki jak będziesz w bazie. 🙂

welgar
    Participant

Nieeeeee!!!!! one mnie będą prześladować do końca życie !!!! Gdzie są Klingoni jak są potrzebni 😛

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram