Forum Trek.pl Newsy Star Trek Shatner w Star Trek XII?

Shatner w Star Trek XII?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 33 total)
  • Author
    Keymaster

W ST: III wskrzesili Spocka, w XII wskrzeszą Wolkana? 🙂

Lo'Rel
    Participant

A ja tak a propos tematu niusa skromnie coś dorzucę. ZNOWU TO SAMO!!! BEZ JAJ... WIĘC ZACZĘŁO SIĘ OD NOWA...

fluor
    Keymaster

Spokojnie Lo'Rel, będziemy to jeszcze wałkować przez rok 😉

Aved
    Participant

Nie pamiętam, jak zaczynały się newsy o STXI. Nie było mnie tu. Ale taka mała afera właściwie mi pasuje. Jedyna wspólna rzecz trek.pl i telewizji 😉

Dzikowy
    Participant

JJ nie wpuścił Billa dla ratowania kanonu? Ale skoro barykada padła to można wpuścić choćby Jeana Claude tajmkopa 😛

Lo'Rel
    Participant

Nie, no ja się spodziewałem drugiej rundy JJ vs Shatner, nie sądziłem że akcja propagandowa pod tytułem: wzbudzamy zainteresowanie XII, wystartuje tak szybko. No ale: kuj żelazo póki gorące 😀

fluor
    Keymaster

Być może promocja Abramsa nigdy się nie zakończyła? To wygląda raczej jako perpetuum mobile.

Lo'Rel
    Participant

Tylko, że teraz JJ może celowo wykorzystać Shatnera do promocji, wiedząc już co działo się przy XI...

fluor
    Keymaster

Skąd wiesz, że poprzednie nie było celowe? Nic istotnego się nie zmieniło w kanonie, co mogłoby ożywić Kirka.

Barusz
    Participant

Tylko, że o wypowiedziach Shatnera wiedziały w zasadzie tylko nerdy, które śledzą newsy sajfajowe, a które i tak by na film poszły. Jeden Entek wpleciony w czołówkę Lost zrobił dla oglądalności filmu więcej niż rok zamieszania wokół Billa.

Eviva
    Participant

Skąd wiesz, że poprzednie nie było celowe? Nic istotnego się nie zmieniło w kanonie, co mogłoby ożywić Kirka.

Wg mnie cała ta awantura była jak najbardziej celowa. Tak jest i teraz. Tylko dzieje się to z pozytkiem dla Abramsa, a ze szkodą dla Shatnera.

Jamjumetley
    Participant

Wg mnie cała ta awantura była jak najbardziej celowa. Tak jest i teraz. Tylko dzieje się to z pozytkiem dla Abramsa, a ze szkodą dla Shatnera.

Sam sobie winien...

I. Thorne
    Participant

Jeśli wskrzeszą Wulkana to ja do kina nie idę.

Aved
    Participant

To niech się frajer nie daje wykorzystywać

Infango
    Participant

Ludzie - NOWA TEORIA PODRÓŻY W CZASIE, DOCIERA? Dawniej w ST ktoś cofał się w czasie w ramach jednego uniwersum, JJ wprowadził zgodną ze współczesną fizyką wersję, że każde zaburzenie czasoprzestrzeni tworzy nowe uniwersum. I tak - w 24 wieku supernowa niszczy Romulus, Nero cofa się w czasie i niszczy Wulkan, który w starym uniwersum nadal jest w wieku 25. Temporalnych niema, bo Nero trafił do alternatywnej rzeczywistości, to chyba proste. Dopowiem tyle, że zmiana praw fizyki w ST w ogóle mi nie przeszkadza, a jak się komuś nie podoba to niech sobie tłumaczy czarną dziurą i czerwoną materią.

btw and edit. Czy inni też czują lekką satysfakcję po napisaniu mocno komentowanego newsa? Bo czuję się dziś tak dobrze, jak nie czułem się od wielu dni..

JJ nic nowego nie wymyślił, przypominam że gdy Komandor Porucznik Worf wracał z konkursu na mistrza w walce Bat'lethem ( mam zamiar zrobić swojego ale to temat na inną opowieść ) sam przenosił się miedzy równoległymi wymiarami i było tam chyba parę tysięcy różnych wersji enterprise więc... No ale w st voy sami wywoływali alternatywna rzeczywistość w odcinkach z udziałem USS Relativity, kapitan spotyka się ze Captainem Braxtonem który stwierdza że jej nie pamięta czy że nie doświadczył tej linij czasowej . I chyba raczej nie została stworzona osobna rzeczywistość ( multiwers to nie spółka zoo ) a nero raczej stworzył osobną linię czasową. No nawet w star treku niema tak wesołego podejścia do fizyki że chowając się w świecie wywoła się powstanie nowej odnogi multiwersu.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 33 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram