Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Sesje sf oraz fantasy - Wasze zdanie.

Sesje sf oraz fantasy - Wasze zdanie.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • Zeal
  Participant
  #2955

  Ano - jak w temacie.1. Czy można byłoby prowadzić na TSS sesje oparte nie tylko na świecie ST ale również i na innych?2. Forum ma charakter sf, ale elementy fantasy również są na nim poruszane. A co z sesjami typowo fantasy właśnie? Dopuścilibyście takie?

  Coen
  Participant
  #45151

  Jeśli by ktoś pytał mnie o zdanie to uważam, że jak najbardziej. Powinny być też dopuszczane sesje w klimatach pośrednich jak np Świat Mroku.Co więcej, stworzenie dobrej platformy dla sesji RPG tylko by forum dopomogło.

  Anonymous
  Guest
  #45173

  1. Czy można byłoby prowadzić na TSS sesje oparte nie tylko na świecie ST ale również i na innych?* Chętnie wziąłbym udział w sesji rodem z świata SG lub B5. Zwłaszcza to 1. 🙂 ( moje marzenie ) 😀 2. Forum ma charakter sf, ale elementy fantasy również są na nim poruszane. A co z sesjami typowo fantasy właśnie? Dopuścilibyście takie?* Grałem tylko w WH ( obie edycje ) i D&D ale w sumie czemu nie ?

  Reyden
  Participant
  #45177

  Ad1 .

  Były nawet próby stowrzenia sesji opartej na innej sadze niż ST - chociażby B5 ( a raczej jego mutacja z elementami polskimi ) i HH .

  Generalnie sam bym z chęcią w takim czymś wzioł udział ( raczej w roli podbnej do PBF/Sesji Bitwenych - czyli dowodzenie okrętem/grupą okrętów ) .

  Ad2.

  W klimatach fanstasy nie czuję się zbyt dobrze , bardziej leży mi SF ; ale nie mam nic przeciwko sesją fantasy na forum .

  Piotr
  Keymaster
  #45181

  Sesje sci-fi to swietny pomysl. W koncu to jest forum sci-fi. ;> O fantasy tez sie u nas dyskutuje, wiec nie widze nic przeciwko. Oby tylko byli chetni. Moze nawet ja sie na cos skusze. 😉

  I. Thorne
  Participant
  #45183

  ja zchęcią pogram i w sf, i w fantasy.Tylko, żeby nie skończyło się jak w obecnej bitwie, gdzie nikt oprócz mnie i Reydena nic nie napisał, mimo że gracze wciąż są na sieci. I nasi kochani Admini dają przykład 😈

  Wolf
  Participant
  #45184

  Widze że niektórzy też łakną innych doświadczeń niż tylko ST, a więc i ja bym chętnie w tym uczestniczył.

  Zuza
  Participant
  #45195

  O chętnych nie ma się co martwić - jak tylko wdrożę się w regularny tryb zycia (słowo na "p" jakoś mi nie chce przejść przez palce...) też będę zainteresowana graniem 😀

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram