Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki Seriale niefantastyczne

Seriale niefantastyczne

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 43 total)
 • Author
  Posts
 • Cross
  Keymaster
  #5866

  Skoro rozmowy są o zwykłych filmach fabularnych to można podyskutować i o serialach non-SF. Co możecie polecić fajnego?

  Myślę, że Dextera ogląda większość, stał się zresztą bardzo popularny. I to chyba będzie jego gwoździem do trumny. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie po aktualnym początku sezonu (to wszystko już było...). Lubię też bardzo Sons of Anarchy. Westernowy klimat oglądam w Deadwood i poniekąd w Justified 🙂 Teraz doszedł mi jeszcze Boardwalk Empire ze Stevem Buscemim, serial gangsterski, polecam!

  Match
  Participant
  #93933

  "Stawka większa, niż życie" i "Czterej pancerni i pies", serio-serio :)Z mniej znanych:"Bank nie z tej ziemi" - rewelacyjny polski serial o dobrych duchach (Bronisław Wrocławski i Krzysztof Wakuliński), które zakładają bank, w czym przeszkadzają im złe moce (Adam Ferency i Jerzy Bończak). Pełno nawiązań do rzeczywistości lat 90' i innych polskich seriali/filmów (choćby rola Jerzego Zelnika jako Faraona)Nie rozumiem, czemu od premiery był powtarzany zaledwie kilka razy i to o dziwnych porach w TVP Polonia.

  Cross
  Keymaster
  #93934

  "Stawka większa, niż życie" i "Czterej pancerni i pies", serio-serio 🙂

  To wydało mi się na tyle oczywiste, że nie wymieniałem 🙂 Wszystkie polskie seriale sprzed zmiany systemowej wciągam nochem!

  Bartas
  Participant
  #93935

  Match pamiętam Bank. Serial był świetny 🙂 w jednym odcinku był nawet Kloss i Bruner a raz odwiedzili Stefana Karwowskiego 🙂

  Diabeu
  Participant
  #93936

  Z nowych seriali to:Breaking Bad- czysty geniusz. Opowieść o 50 letnim nauczycielu chemii, który postanawia poprawić dobrobyt swojej rodziny i zaczyna produkować... Reszty nie napiszę bo bym Wam zespuł niespodziankę, ale uwierzcie mi na słowo- serial jest po prostu BEZBŁĘDNY!Boardwalk Empire- tak jak Cross wspomniał- świetna gangsterska opowieść oparta o prawdziwe wydarzenia w latach 20'ych XX wieku a Atlancie USA, kiedy to rozpoczęła się prohibicja na alkohol. Zresztą HBO jeszcze słabego serialu nie zrobiło.House- wiadomo ;]Dexter- może ten sezon trochę słabiej, ale to ciągle super serial.Trawka- perypetie rodziny, gdzie matka po śmierci męża postanowiła handlować... trawką 😉 aby dzieci nie głodowały :PTeraz idzie 6 sezon i ciągle jest się z czego pośmiać.Big Bang Theory- to chyba każdy zna, moim zdaniem najlepszy komediowy serial XXI wieku. Sheldon i jego teksty to mistrzostwo świata.Jak sobie przypomnę, to dopiszę.

  Flashbones
  Participant
  #93941

  Ja oglądam i polecam wszystkim: The Mentalist, Castle, Breaking Bad, Dexter, NCIS, Sons of Anarchy, Burn Notice, White Collar, Californication.

  Piotr
  Keymaster
  #93942

  Dział zwie się "Inne sci-fi - ...i pozostałe gatunki", więc... temat ląduje tu. 😉

  r_ADM
  Participant
  #93946

  Chuck!!

  Flashbones
  Participant
  #93964

  Chuck!!

  Obejrzałem kilka odcinki, Chuck jest super !!

  Cross
  Keymaster
  Cross
  Keymaster
  #107382

  Aktor grający Półwora w pierwszych dwóch sezonach Sons of Anarchy nie żyje.

  Coen
  Participant
  #107620

  Aktor grający Półwora w pierwszych dwóch sezonach Sons of Anarchy nie żyje.

  Masz może informacje jak umarł? Jakiś wypadek, czy choroba?

  Cross
  Keymaster
  #107641

  Dość hardocore'owo. Zamordował właścicielkę domu, który wynajmował i zabił się podczas ucieczki - spadł z dachu budynku...

  LIBERTO
  Participant
  #107643

  poważnie czy jakieś kity pociskasz? możesz podać jakiegoś linka?

  Cross
  Keymaster
  #107645
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 43 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram