Season 8 na horyzoncie

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 49 total)
  • Author
    Participant

Jak już wielu z was wie, cryptic planuje wprowadzić kolejny dodatek do gy. Jak uważacie co powinno być w tym dodatku. Wiadomo z oficjalnej strony gry że prawdopodobnie dojdą Voth - rasa która wystąpiła w serialu Star trek - Voyager. Sam chciałbym aby dodali jeszcze Kazonów i Krenim. A jak wy sądzicie co dodadzą, a co według was zasługuje na dodanie.

FAB
    Participant

Ja osobiście bym wolał, by nowy sezon/dodatek/aktualizacja (zwał jak zwał) była pod hasłem "naprawiamy błędy gry". Uważam, że to jest ważniejsze, bo kolejne rasy czy boxy, czy lokacje nie zmienią nic w dotychczasowej rozgrywce.

I. Thorne
    Participant

Nie myl poprawiania gry z checia zarobienia na nowosciach.Co powinni dac? Wiemy, ze bedzie o delcie, przynajmniej wprowadzenie troche delty. A ja chcialbym sektor z Betazed i Trillem, nawet jesli tam beda tylko misje patrolowe i nowa mglawica. I New Orlansa - to praktycznie ostatni kanoniczna klasa, ktorej nie ma w grze.

iron1992
    Participant

zobaczymy co będzie ale wiadomo kiedy ten sezon startuje?

Melnikor
    Participant

zobaczymy co będzie ale wiadomo kiedy ten sezon startuje?

Jeśli nie zaliczą jakieś koncertowej obsówy to zapewne jak zwykle w okolicach grudnia.

Helenth
    Participant

Jako, że jest to jak najbardziej powiązane z Sezonem 8 to zamieszczam tu.

Filmik z nowej grupowej (5-osobowej) misji z Voth w roli głównej. Wszystko dzieje się w zapowiadanej Sferze Dysona, a celem misji jest obrona dokujących okrętów do jednej ze struktur. Atakują oczywiście Voth, a gracze dają im niezłe lanie (a jakżeby mogłoby być inaczej?).

http://www.youtube.com/watch?v=-owUpnM_13w

Postanowiłam pójść na głęboką wodę (poziom Elite), chociaż nie miałam pojęcia co to za misja. Cóż trudność nie była zatrważająca, a właściwie to zastanawiałam się czasami czy na pewno poszłam na wersję Elite.

PS - Proszę nie komentować tego co mam na statku, bo to niezaktualizowana postać z tribbla, którą spory kawał czasu temu wysłałam na testowy serwer 😛

Slawek
    Moderator

Z czystej ciekawości, masz golda czy lifetime?Z opisu patch notes sądziłem, że to będzie misja naziemna, ale pewnie i te się pojawią.

Helenth
    Participant

Z czystej ciekawości, masz golda czy lifetime?

Z opisu patch notes sądziłem, że to będzie misja naziemna, ale pewnie i te się pojawią.

Golda, zamiast lifetime to bym wolała tą kasę odłożyć na nowego kompa 😛

Ja też tak z początku myślałam, chociaż zastanawiałam się też, czy nie będzie to przypadkiem misja w promach typu Atmosphere Assault.

Smiecho
    Participant

A ja pytanie z innej beczki. W 17:15 pojawia się acco "Doctrinal Differences" za zestrzelenie statków Voth. Za ile tych statków? 20 czy 100? (Nie zauważyłem wcześniej żadnych acco na tym filmie...)

Helenth
    Participant

A ja pytanie z innej beczki. W 17:15 pojawia się acco "Doctrinal Differences" za zestrzelenie statków Voth. Za ile tych statków? 20 czy 100? (Nie zauważyłem wcześniej żadnych acco na tym filmie...)

Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia. Musiałbyś policzyć ile ich zastrzeliłam, bo misję robiłam pierwszy raz, a więc i Voth pierwszy raz zabijałam 😛

Niestety nie mogę sprawdzić w acco, bo usunęłam tą postać i wysłałam na Tribbla aktualniejszą 🙁 Ale jak się tylko czegoś dowiem, to dam znać.

Edit.

Już mam pojęcie 😀 Na górze w prawym rogu mam ustawione powiadomienia i tam pojawiło się, że to acco jest za zniszczenie 20 statków Voth 😛

Takie uzupełnienie.

Acco za zabicie statków Voth:

Doctrinal Differences 20 Voth ships - 10pkt,

Apocryphal Doctrine 100 Voth ships - nie wiem ile bo zestrzelonych Voth mam póki co tylko 39 🙂

I to z czego Voth strzela:

Voth Frigate's Voth Dual Phased Antiproton Banks gives 213 (248) to Carson's officer Wing Cannon Platform's Shields.

Voth Cruiser deals 1407 (3131) Phaser Damage to officer Danube Runabout with Voth Antiproton Array - Overload II.

Heavy Antiproton Beam Turret's Antiproton Array gives 1374 (1477) to Troop Transport's Shields.

Voth Dreadnought deals 3950 (12946) Kinetic Damage to you with Wide-Angle Transphasic Chroniton Torpedo.

Voth Dreadnought deals 217 Special Damage to Voth Dreadnought with Immunity Damage.

Voth Dreadnought deals 6257 Antiproton Damage to officer Danube Runabout with Concentrated Firepower.

Voth Dreadnought deals 18745 Radiation Damage to officer Danube Runabout with Aceton Shockwave.

Voth Dreadnought deals 19 (194) Radiation Damage to Daniel 2's officer Nimbus Pirate Distress Call with Aceton Drone.

Hmn może powinniśmy się spodziewać (Voth) Phased Antiprotonowych broni z Reputacji albo Lock Boxów? :>

FAB
    Participant

Śmiecho, przypuszczam, że standardowo będzie do ubicia 200 za 50 pkt, czyli 17k złamiemy 😉

mad
    Participant

co do Trilla też sie zastanawiałem by mogli wprowadzić ten sektor i odrazu jak już blisko to i Ferenginar 🙂 ciekawy pomysł na lokacje

I. Thorne
    Participant

Moze akurat kolo Trilla bedzie ta Strefa Dysona?

Melnikor
    Participant

Było by to nieco bez sensu, skąd by się koło Trilla nagle wzięli obcy z kwadrantu Delta?

Slawek
    Moderator

Raczej skąd nagle koło Trilla pojawiła się sfera dysona... ;PW ogóle nie wiem skąd ten Trill w dyskusji. Potwierdzone już zostało, że w S8 nie pojawi się żaden nowy sektor, a sama sfera znajdować się chyba właśnie w kwadrancie Delta, gdzie gracze dostaną się w inny sposób (zakładam Transwarp Gate).Ogólnie rzecz biorąc średnio podoba mi się pomysł dodawania do gry kolejnego wroga, z którymi raz jeszcze frakcje toczą wojnę na większą skale (transport wojsk, walka o kontrolę terytorium itp.). STO zaczęło się od wojny federacyjno-klingońskiej i zamieszania w to wszystko Iconian, a teraz mamy kompletne zamieszanie i "każdy na każdego". FED, KDF i ROM jednoczą się przeciwko Borg, ale w wolnej chwili biją się wzajemnie. Trochę przykre, że fabuła gry jest teraz uzależniona od lock boxów (gwarantuję Wam Voth Lockbox wraz ze startem S8).PS. Geko potwierdził, że Voth używają broni Antiproton z dodatkowym Plasma proc, i zapewne coś takiego będzie dostępne w ich reputacji.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 49 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram