Season 4: Crossfire

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #6327

  Star Trek Online był dla Was mało emocjonujący? Zbyt powolny? Zasypialiście nad klawiaturami podczas ciągnących się w nieskończoność misji naziemnych? Jeśli odpowiedzieliście na te pytania twierdząco, to mamy dla Was dobrą wiadomość - wreszcie wystartował Season 4: Crossfire wprowadzający do gry pokaźną ilość nowości, zmian i usprawnień. Czego można się spodziewać po pobraniu najnowszego patcha?

  [more]Usprawniona walka naziemna:

  Przemodelowaniu uległ niemal cały system walki naziemnej, wprowadzający m.in. zmiany w uzbrojeniu, efektach dźwiękowych, animacji postaci, funkcjonalności zdolności specjalnych, ich czasie reakcji, a także statystykach i parametrach zarówno graczy, jak i wrogów oraz NPC. Wszystko to przekłada się na efektowny i bardziej dynamiczny przebieg starć.

  Shooter Mode:

  Nowy tryb uruchamiający tzw. "celowniczek", pozwalający graczom na swobodne obranie celu i oddanie strzału, rodem klasycznych strzelanek TPP. Jest to tryb całkowicie opcjonalny, w związku z czym osoby preferujące tradycyjną rozgrywkę RPG nadal będą mogli sterować postacią po staremu.

  Nowy wizerunek Qo'noS:

  Zapomnijcie o starym wnętrzu hali wojowników. Tym razem gracze otrzymają możliwość zwiedzenia kliku dzielnic klingońskiej stolicy, ze znacznie przyjaźniej rozmieszczonymi kluczowymi lokacjami.

  Dołączona grafika

  Vivox Voice Chat:

  Zewnętrzne programy nie są już potrzebne do komunikacji głosowej pomiędzy graczami. Wbudowany klient Vivox pozwala graczom na swobodny kontakt głosowy zarówno ze znajomymi i członkami floty, jak i zupełnie przypadkowo napotkanymi osobami.

  Ale powyższe punkty to tylko główne danie Season 4: Crossfire. Pełną, naprawdę obszerną listę wszystkich zmian znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Tymczasem warto rzucić okiem na krótki materiał promocyjny ukazujący nowy wizerunek walki naziemnej w akcji, a dalej krótki tutorial:

  Źródło: Star Trek Online[/more]

  Wojciech
  Participant
  #99398

  ile rzeycz wprowadza naprawia tyle samo psuje, a nowy shooter mode jak dla mnie dobry tylko na lekkie pve. Ale jedno trzeba przyznać walka na ziemi naprawdę się ruszyła i zrobiła się emocjonująca.

  Slawek
  Moderator
  #99403

  ile rzeycz wprowadza naprawia tyle samo psuje

  Błędy i bugi były i będą zawsze, szczególnie na premiery poszczególnych sezonów, ale w większości przypadków Cryptic naprawiał co ważniejsze. Znacznym problemem w przypadku Season 4 jest całkowite zepsucie Foundry. Naprawić naprawią, ale nie wiadomo czy wszystkie misje uda się odzyskać, a to może mocno wpłynąć na stosunek fanów do STO/Cryptic. Wiele osób się deklarowało już, że nie będzie ponownie tworzyć/naprawiać swoich misji, jeśli Cryptic sam tego nie zrobi.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram