Forum Trek.pl Newsy Star Trek Remasterowany TOS w europejskich kinach

Remasterowany TOS w europejskich kinach

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • GWYNBLEIDD
  Participant
  #3504

  W ramach promocji cyfrowo "odnowionych" odcinków The Original Series, Paramount zdecydował się na dotarcie do fanów w europejskich kinach. Remasterowany odcinek The Menagerie zostanie wyświetlony kinowej publiczności w sześciu krajach: Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii, Belgii, Holandii oraz Luksemburgu. Podobną akcję koncern ma przeprowadzić także w Stanach. Oprócz emisji dwuczęściowego odcinka podczas pokazu zaprezentowany zostanie także zwiastun wydania TOS na HD-DVD oraz materiały zza kulis.

  [more]Widzowie będą mogli zobaczyć odcinki w scenerii kinowej w listopadzie - 13 w UK, 16 w Niemczech, 17 w Austrii a w krajach Beneluxu 20, a więc w dniu kiedy w USA do sprzedaży trafi box z wydaniem HD-DVD TOS'a. Listę kin, w których będzie można zobaczyć zapowiadane projekcje podaje portal STARTREK.com. O tej akcji pisze także TrekToday.[/more]

  Pah Wraith
  Participant
  #54656

  Za naszą zachodnią granicą projekcje będą (jeśli dobrze zinterpretowaem niemieckojęzyczne stronki kin) m.in. w Dreźnie i Frankfurcie nad Menem.

  GWYNBLEIDD
  Participant
  #54657

  Owszem - najblizsze jest w sumie Drezno a koszt wstepu na seans wynosi 7,90 EURO. Projekcje zapowiadane sa takze w Norymberdze (to kino Cinecitta) oraz Wirzburgu i Weimarze. Do kina w Dreznie mozna zarezerwowac sobie miejsce online - jak na razie 98% miejsc jest wolnych 😉 Tylko kto sie na takie "szalenstwo" zdecyduje? Dla zainteresowanych - tutaj znajdziecie formularz rezerwacji.

  Biken
  Participant
  #54659

  Od dziś (chyba) na TV PULS leci STAR TREK TOS właśnie ten remasterowany.Niekodowany oczywiście z trochę beznadziejnym tłumaczeniem.W soboty o 16 po 2 odcinki i w niedzielę o 16 po 3 odcinki. Wypas !

  Pah Wraith
  Participant
  #54707

  Tylko kto sie na takie "szalenstwo" zdecyduje

  w sumie się zastanawiałem, ale jakoś nie znalazłem towarzyszy

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram