Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Rekrutacja do Armii Kapitularza rozpoczęta!

Rekrutacja do Armii Kapitularza rozpoczęta!

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #8570

  gallery_4_21_8673.jpg

  Między 23 a 25 września centrum Łodzi po raz kolejny opanują fani fantastyki w każdej jej formie. Od 2012 roku, kiedy odbyła się pierwsza edycja Łódzkiego Festiwalu Fantastyki Kapitularz, impreza nieco się rozrosła i organizatorzy z każdym rokiem potrzebują więcej i więcej pomocników, którzy wraz z nimi ogarną przewijające się przez konwent tłumy. Kogo szukają? Was, fanów, konwentowiczów, odważnych na tyle, by podjąć się pomocy przy obsłudze jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych na mapie centralnej Polski. Tegoroczny Kapitularz to 12 rozbudowanych nitek programowych, dodatkowe atrakcje, wielu gości i duża przestrzeń targowa, a to wszystko po raz pierwszy w gmachu Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego.

  Każdy z pomocników – Igorów – otrzyma za swoją pracę Koszulkę Igora, zniżkę akredytacyjną zależną od przepracowanych godzin oraz wdzięczność organizatorów, gości i uczestników imprezy. Praca nie jest ciężka, ale dla każdego znajdą się jakieś zadania. Na festiwalowej stronie znajduje się formularz, który każdy potencjalny Igor powinien wypełnić.

  Trek.pl objął Kapitularz patronatem medialnym, dzięki czemu na bieżąco dostarczymy wam najważniejszych informacji na temat tego, co dzieje się w obozie organizatorów, a wkrótce pojawi się też konkurs, w którym do wygrania będą wejściówki na Kapitularz!

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram