Forum Fandom Kluby i grupy [Raport] Trekon IV - Kołobrzeg 2003

[Raport] Trekon IV - Kołobrzeg 2003

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 32 total)
  • Author
    Posts
  • mnemen
    Participant
    #1803

    Zapewne jak znakomita część forumowiczów wie, POGF razem z Zachodniopomorskim Oddziałem Terenowym organizuje konwent w Kołobrzegu. Dla osób ukrywających się przed trekowymi listami dyskusyjnymi, badx unikających jak ognia IRC-a przytoczę tekst maila informującego o konwencie.

    Drodzy Fani Treka, członkowie POGF!

    Zachodniopomorski oddział POGF (grupa Kołobrzeg) i Dowództwo mają zaszczyt zakomunikować:

    W dniach 21-24 lub 28-31 sierpnia bieżącego roku odbędzie się w Kołobrzegu Trekcon IV - Kołobrzeg 2003. Ostateczna data zostanie podana na początku czerwca, gdyż dopiero wtedy organizatorzy będą wiedzieli kiedy obiekt w którym odbędzie się konwent będzie wolny. (chodzi o rozstrzygnięcie przetargu na organizowanie kolonii w tym obiekcie).

    Konwent odbędzie się na terenie przedszkola w centrum miasta. Każdy uczestnik konwentu dostanie własne łóżko (pełny wypas ;). Dodatkowo na

    miejscu będzie można dostać obiad. Organizatorzy przewidują dodatkowe

    atrakcje w postaci plażowania, basenu, projekcji w kinie filmów przez nas "zorganizowanych", zwiedzania miasta i konkursów z nagrodami - program zostanie przedstawiony z odpowiednim wyprzedzeniem.

    Koszta: Cena wejściówki nie jest jeszcze ustalona ale najprawdopodobniej

    będzie sie wahać między 60 a 70 złotych.

    Bardzo prosimy wszystkich chętnych o nadsyłanie zgłoszeń jak najszybciej

    (mogą to być odpowiedzi typu "będę na pewno" albo "będę na 50%" itp.).

    Im wcześniej będziemy wiedzieli na ile osób możemy liczyć tym bardziej

    prawdopodobne jest wynegocjowanie lepszych warunków cenowych. Zgłoszenia prosimy nadysłać na adres konwent@gwflota.com. Pod ten adres kierujcie też ewentualne pytania i uwagi.

    Aktualne informacje o konwencie będziemy podawać na bieżąco.

    Serdecznie zapraszamy.

    Organizatorzy i Dowództwo

    drupi
    Participant
    #10495

    Wiemy mnemenku wiemy i sie wybieramy 😀 Tak poza tym chcialbym zeby ktos z TSS sie wybral. Zazwyczaj to jest tak ze tylko POGF sie stawia na takich imprezach

    mnemen
    Participant
    #10496

    Wiemy mnemenku wiemy i sie wybieramy

    Tak poza tym chcialbym zeby ktos z TSS sie wybral. Zazwyczaj to jest tak ze tylko POGF sie stawia na takich imprezach

    O tym, że się wybierasz to byłem prawie pewien :).

    A TSS jak to TSS czasu nie ma, może śmiałości itp 🙂

    Liranna
    Participant
    #10497

    A może po prostu termin nie ten. Nie wszyscy mogą jechać kiedy chcą. Ja np mam określoną ilość urlopu i tak sie składa, że mam go w pierwszej połowie sierpnia, a nie w drugiej. Dla mnie odpada taki wyjazd w tym momencie całkowicie, bo na jeden dzień nie opłaca mi się jechać przez całą Polskę.

    mxf
    Participant
    #10498
    Quote:
    Wiemy mnemenku wiemy i sie wybieramy 😀 

    Tak poza tym chcialbym zeby ktos z TSS sie wybral. Zazwyczaj to jest tak ze tylko POGF sie stawia na takich imprezach

    Hehe... mam wrażenie, że na tym forum rozróżnia się tylko Trekerów z POGF i TSS 😛

    A przecież spora część załogi TSS widnieje w bazie danych POGF... to jak to w końcu jest?

    Poza tym, jeśli komuś się wydaje, że na konwenty jeżdżą tylko POGFianie, to się grubo pomylił 🙂

    To jest impreza jak najbardziej otwarta, i spotkać na niej można nie tylko fanów Treka, ale również wszelkich scifi i nawet osoby kompletnie nie zainteresowane 😀

    Quote:
    A może po prostu termin nie ten. Nie wszyscy mogą jechać kiedy chcą. Ja np mam określoną ilość urlopu i tak sie składa, że mam go w pierwszej połowie sierpnia, a nie w drugiej. Dla mnie odpada taki wyjazd w tym momencie całkowicie, bo na jeden dzień nie opłaca mi się jechać przez całą Polskę.

    No ja nie dziwię się, wszak planowanie urlopowe to przeżytek minionej epoki PRL, ale przecież ciągle sporo firm w naszym kraju tak pracuje.

    Poza tym postaraj się porozmawiać z szefostwem - powiedz, że czeka Cię piękna wycieczka nad morze, to na pewno się zgodzą 🙂

    Fajnie by było Was [w koncu] poznać.

    Liranna
    Participant
    #10503

    No tak, tylko, że ja urlop najprawdopodobniej spędze w Munchen, ale moze uda mi sie wpaść na 3 dni.

    drupi
    Participant
    #10513

    O tym, że się wybierasz to byłem prawie pewien :).

    A TSS jak to TSS czasu nie ma, może śmiałości itp 🙂

    Tak poza tym zazwyczaj jak sie gdzies wybieram to jestem. Jako ze daty sobie juz zapisalem w kalendarzu jedyną opcją jaka może mi przeszkodzić byłby brak funduszy. 60-70 zl to jednak trochę duzo, ale ze to jest okres wakacyjny jakoś sie wyrobi tą kasę. I nie wiem czy ten sarkazm z twojej strony był taki na miejscu:))))

    Hehe... mam wrażenie, że na tym forum rozróżnia się tylko Trekerów z POGF i TSS 😛

    A przecież spora część załogi TSS widnieje w bazie danych POGF... to jak to w końcu jest?

    Poza tym, jeśli komuś się wydaje, że na konwenty jeżdżą tylko POGFianie, to się grubo pomylił 🙂

    To jest impreza jak najbardziej otwarta, i spotkać na niej można nie tylko fanów Treka, ale również wszelkich scifi i nawet osoby kompletnie nie zainteresowane 😀

    Ano jest tak jak piszesz wiekszosc ludzi z TSSu widnieje również na POGF. Ale jakoś tak wychodzi, że tu jest mniej aktywnych osóbek. Przykładem są spotkania i rózne takie pomysły spotkań, które zazwyczaj nie dochodzą do skutku.

    Vashar
    Participant
    #10762

    Wszystkich chętnych i zainteresowanych konwentem zapraszam na stronę informacyjną TrekConu http://www.trekcon2003.prv.pl, gdzie zamieszczane są wszelkie informacje dotyczące atrakcji, kosztów i innych ważnych konwentowych spraw 🙂

    Tazman
    Participant
    #10779

    Może w końcu uda mi się wyrwać.o ile wiem w Sierpniu pracować już nie będę, szkołą martwić się także raczej nie będę musiał.Kasy troszkę będzie oby i słońca.Jak te warunki uda mi się spełnić to Kołobrzeg NADCHODZĘ 8)

    Liranna
    Participant
    #10783

    Ja będę na 99%.

    Tom
    Participant
    #10785

    Pojawię się na 100%

    Tazman
    Participant
    #10796
    Quote:
    Ja będę na 99%.

    Oby, może dokończymy pewną normalnie Unfinished Buisness 😉

    Bez rang i osób postronnych OCZYWIŚCIE 😀

    Decyzje o sposobie pojedynku zostawiam pani kapitan, o ile pojawimy się tam oboje. 😀

    I o ile kapitan ma ochotę 8)

    Liranna
    Participant
    #10797

    taka propozycja jest do rozważenia 🙂

    Tazman
    Participant
    #11002

    Tak ogólnie to z załogi narazie za wiele osób nie ma. Obywatele Federacja was potrzebuje no i KSO, Kolektyw itd. itd. 😉 P.S. Kapitanie może jakieś wskazówki co do pojedynku abym miał szansę się przygotować 😉

    Liranna
    Participant
    #11007

    Po co się przygotowywać, idziemy w bój z tzw. "marszu" czyli bez przygotowania. 🙂

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 32 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram