Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Racing Suit - nowy kombinezon w C-Store

Racing Suit - nowy kombinezon w C-Store

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #6940

  Dołączona grafika

  Z Dev Bloga STO: "Kombinezon wyścigowy jest ulubioną rzeczą wśród załogi STO. Ostre i czyste linie tworzą przyjemny wzór na postaci, a kontrastowe kolory - białe ramiona, czarno-szare płaszczyzny i czerwień obszyć - nadają mu wyjątkowo dynamicznego charakteru. Kostium można było po raz pierwszy zobaczyć w serialu Voyager, w odcinku "Drive" (7. sezon, odcinek 3).

  [more]W tym odcinku Tom i Harry zabierają Delta Flyera II na Antariański wyścig międzygwiezdny - rajd, który ma ponad 2,3 miliardów kilometrów, ma być dla pobliskich ras dodatkowym zajęciem poza wspólną walką. Według Toma to wspaniała okazja do tego, by jego "hot rod" rozwinął skrzydła, podczas gdy kapitan Janeway widzi w tym możliwość propagowania "federacyjności" i dlatego wydaje zgodę na udział w wyścigu. Zaznacza jednak, że lepiej byłoby, gdyby to Tom był zwycięzcą. Nie podoba się to jednak B'Ellanie, ponieważ miała z Tomem jakieś wspólne plany, o których ten oczywiście zapomina... Nie pamiętam, czy załoga Voyagera wygrała czy nie, ale w pamięci zapadły mi moc silników i złote spodnie Iriny (może je kiedyś dodamy do gry!).

  Jeśli jesteś typem kapitana, który uwielbia gnać przez galaktykę w swojej 25-wiecznej wyścigówce, to jest to kostium dla Ciebie i Twojej załogi! Będzie on dostępny do kupienia w C-Store już od czwartku (30 sierpnia) od 19:00 polskiego czasu.


  Racing Uniforms (550 Zen)

  Tak, jak pokazywano w Star Trek Voyager w odcinku "Drive", ten kostium jest idealny dla międzygwiezdnych rajdów! W pakiecie ujęte są kurtka i spodnie.

  Dołączona grafika

  Uwaga: kostium może być używany tylko w slocie na mundury. Jego kupno odblokuje możliwość użycia go przez wszystkie postaci federacyjne na koncie gracza. Po kupnie ubranie jest dostępne jako opcja u dowolnego krawca w grze."

  Źródło: Season 6 Dev Blog #25[/more]

  Slawek
  Moderator
  #106870

  This racing jumpsuit is an STO team favorite.

  Cheap press talk is cheap.

  Brzydki dresik jest brzydki. Już w latach 90tych takie coś wyglądało komicznie, teraz tym bardziej. Dziwi wybór uniformu, tudzież jego priorytet w harmonogramie artysty, ale może dresik stworzony został na potrzeby czegoś większego. Kto wie - daily w postaci wyścigów promów?

  Kap.Grzegorz
  Participant
  #106878

  A mi się podoba i tutaj na foto jak i w filmie całkiem fajnie się prezentował ten mundur

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram