Q powraca jak w każde święta

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Diensdale
  Participant
  #8130

  Dołączona grafika

  Tradycyjnie przed Bożym Narodzeniem do STO zagląda Q i pozwala nam przenieść się do krainy cudów. No przynajmniej w jego mniemaniu. Jest to okolica naznaczona specyficznym humorem tego członka Kontinuum, ale lubimy ją odwiedzać gdyż można nieźle zarobić. W tym roku tematem przewodnim będzie inwazja zasymilowanych przez Borg bałwanów. Brzmi nieźle? To spróbujcie powiedzieć mamie, że nie możecie odkurzać bo trzeba bałwanka ubić...

  [more]Zasymilowane bałwany będą próbowały przeprowadzić inwazję na krainę Q. Naszym zadaniem będzie odpieranie ich ataków w zadaniu "Tide of ice". Sam event rozpocznie się czwartego grudnia, a zakończy 15 stycznia przyszłego roku.

   

  "Tide of ice" będzie zaczynać się na początku każdej godziny. 15 i 22 minuty po pełnej godzinie rozgrywane będą dwie tury wyścigu "Fast and Flurrious" znanego z poprzednich edycji. Identycznie jak przed rokiem udział w nim da epoha, którego będzie można przekuć na marki z wybranej reputacji. 30 minut po pełnej godzinie rozpoczynać się będzie walka na śnieżki gdzie przeciwnikiem będą złe bałwany, a 45 minut po pełnej godzinie Q wybierze misję, która będzie powtarzana.

   

  Oprócz tego można bronić kolonii pierników, by zdobywać składniki do przepisów kulinarnych. No i co najważniejsze udział w wyścigu "Fastest game on ice" pozwoli na kolekcjonowanie zdjęć i wymianę ich na statek 6 tieru lub statek Breen (wedle uznania). Więcej o statkach i nagrodach w kolejnym artykule.

   

  Źródło: Oficjalna strona STO [/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram