Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Pyrkon 2015: Od 15 lat jesteśmy fantastyczni!

Pyrkon 2015: Od 15 lat jesteśmy fantastyczni!

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #8161

  Informacja od organizatorów.

   

  Festiwal Fantastyki Pyrkon to największy w Polsce i jeden z największych w Europie zlot miłośników fantastyki. Jego jubileuszowa, XV edycja, odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

   

  Dołączona grafika

  [more]Pyrkon co roku zachęca do przyjazdu do Poznania rzesze miłośników gier, literatury, filmów oraz seriali fantastycznych. Edycja 2014 przyciągnęła ponad 24 tysiące uczestników. 

   

  Dołączona grafika

    

  Organizatorzy, czyli Klub Fantastyki Druga Era, z roku na rok tworzą wydarzenie z coraz większym rozmachem. Ponad 1000 godzin programu podzielone na kilkanaście bloków tematycznych gwarantuje zabawę przez 24 godziny na dobę. Każdego roku do Poznania przyjeżdżają znani i lubiani twórcy fantastyki, jak: Jacek Dukaj, Ian McDonald, Graham Masterton, osoby odpowiadające za grę Wiedźmin (CD project RED), Angry Birds (ROVIO) i wielu innych.

  Przygotowania trwają od kilku miesięcy, ale już teraz możemy poinformować, iż gościem Pyrkonu będzie Kevin Hearne. Autor cyku „Kroniki Żelaznago Druida”. Fani polskiej literatury fantastycznej będą mogli spotkać: Andrzeja Pilipiuka, Macieja Parowskiego, Michała Cetnarowskiego, Jarosława Grzędowicza oraz Maję Lidię Kossakowską.

   

  Dołączona grafika

   

  Festiwal Fantastyki Pyrkon 2015 odbywać się będzie w dniach 24-26 kwietnia 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Koszt trzydniowego biletu to 60 złotych. Organizatorzy zachęcają do zakupienia ich wcześniej. Można to zrobić już teraz dzięki przedspedaży, która ruszyła kilka dni temu na stronie festiwalu: http://www.pyrkon.pl. Wszyscy uczestnicy, którzy w ten sposób nabędą wejściówki otrzymają dodatkowo pyrkonowy informator z pełnymi opisami punktów programu, sylwetkami gości i wieloma cennymi informacjami dotyczącymi imprezy oraz wszelkie gadżety i gratisy, które przygotowane zostaną razem z partnerami festiwalu. Właśnie na tę okazję firma Q-workshop zaprojektowała specjalne kostki, które będą idealną pamiątką z Pyrkonu, a to dopiero początek niespodzianek! 

   

  Dołączona grafika

  [/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram