Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Program scifi-tv

Program scifi-tv

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Xalein
  Participant
  #3690

  Dla wybrańców, którzy mogą oglądać filmy na programie Ale Kino! mam niespodziankę w postać IV części filmowej sagi Star Trek! Niestety film będzie emitowany o godzinie 10:55 w poniedziałek. Drugim godnym polecenia filmem wydaje się Gattaca szok przyszłości - jednak czas emisji tej produkcji też nie jest zbyt fortunny.

  [more]poniedziałek 25.02

  10:55 Ale Kino! - Star Trek IV: powrót na Ziemię (Star Trek IV: The Voyage Home). Ten film jest znany wszystkim czytelnikom, dlatego pozwolę sobie opuścić jego opis.

  16:30 CANAL+ Film - Aeon Flux (Aeon Flux). Akcja filmu toczy się w Bregnie, które jest jedynym ocalałym miastem po epidemii wirusa.

  czwartek 28.02

  06:00 HBO - Gattaca szok przyszłości (Gattaca). Film pokazujący przyszłość Ziemi, gdzie społeczeństwo podzieliło się na dwie kasty - Valids, ludzi poczętych metoda in-vitro, jest to wyższa kasta i In-Valids niższa kasta ludzi poczętych tradycyjnymi metodami.

  Powtórki:

  wtorek 26.02

  08:30 CANAL+ Film - Sky Kapitan i świat jutra (Sky Captain and the World of Tomorrow).

  21:15 CANAL+ Film - Ludzkie dzieci (Children of Men)

  środa 27.02

  18:25 Ale Kino! - Podbój planety małp (Conquest of the Planet of the Apes).

  16:35 Ale Kino! - Najeźdźcy z Marsa (Invaders from Mars).[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram