Powrót Crystalline Entity #2

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #7568

  Dołączona grafika

  Jeśli ktoś nie zdążył pokonać Crystaline Entity lub zakończyć związaną z nią ścieżkę reputacji podczas jej kwietniowego powrotu, to nic straconego. Kosmozon pojawia się ponownie z nowymi nagrodami. Od wczorajszej przerwy technicznej przez najbliższe 3 tygodnie (do 17 21 października) można będzie walczyć z Crystaline Entity w 10-osobowej misji. Za wykonanie zadania gracze raz na 20 godzin będą otrzymywać odłamek kryształowej istoty - niezależnie od poziomu trudności misji (Elite czy Normal) zawsze będzie to jeden kawałek. Zebranie 14 takich odłamków pozwoli na wykonanie projektu reputacji i otrzymanie 50000 rudy Dilithium, 500 Fleet Marków, 250 Marków do wyboru (Fleet, Omega, Romulan lub Nukara) oraz fioletowego oficera pokładowego.

  [more]

  Dołączona grafika

  Jeśli gracze wykonają główny projekt, to każdy dodatkowy odłamek będzie można zamienić na 2000 rudy Dilithium, 50 Fleet Marków i 35 Marków do wyboru (Fleet, Omega, Romulan lub Nukara).

  Uwaga: gracze z aktywnym nieukończonym projektem kwietniowym dotyczącym Crystaline mają możliwość jego ukończenia lub anulowania. Warto jednak wiedzieć, że anulowanie go spowoduje, że wszystkie zasoby włożone do projektu przepadną.

  Źródło: Portal STO[/more]

  petrus
  Participant
  #114459

  wydaje mi się, że jest troche łatwiej, krysztalek szybciej pada ale może lepsi gracze. Na mapie jest pełno tyken riftów z mirrora, nie wiem od czego to zależy czy od strzelania w krysztalek podczas absorbcji, czy wystarczy przeleciec obok dzióry TR, ale robi się jak na starbase. Tak to całkiem miły event

  Smiecho
  Participant
  #114720

  Zabawa z Crystalinką została przedłużona do 21 października.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram