Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Artykuły Polskie floty w Star Trek Online

Polskie floty w Star Trek Online

Tagged: 

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6711

  [chapter]Wprowadzenie[/chapter]

  q0MW4us.jpg

  W Star Trek Online, podobnie jak w innych grach MMO, gracze mogą organizować się w większe grupy zwane flotami. Niektóre powstają po to, by osiągać jak najlepsze wyniki w rozgrywkach, inne zapewniają graczom możliwość odgrywania ról w RPG, są też takie, które po prostu stawiają na dobrą zabawę w gronie znajomych. Jeśli szukacie floty zrzeszającej polskich graczy lub sami taką założyliście, to jesteście we właściwym miejscu.

  Zareklamuj swoją flotę!

  Poniżej znajdziecie listę polskich flot, które aktualnie działają. Jeśli chcecie dołączyć do tego zestawienia, po prostu dopiszcie na forum do tego artykułu post z opisem Waszej floty, a my ją tu dodamy. Jeśli będziecie chcieli otrzymacie też ukryte forum dla swoich członków. W razie pytań znajdziecie nas na chacie w grze, na kanale STOnline.pl.

  Oto obecnie działające polskie floty:

  Do graczy szukających floty oraz wszystkich polskich flot w grze:

  Star Trek to idea. To świat, gdzie ważne są tolerancja dla innych przekonań, poszanowanie godności i uczciwość. Na tym opiera się wizja Roddenberego.

  Polskie floty działają w zgodzie z tymi ideami. Dla nas - graczy Star Trek Online - ważne są współpraca, sprawiedliwość i wolność wyboru. Nie współzawodniczymy, nie prowadzimy ze sobą wojen, nie podkradamy członków innych flot, działamy jawnie i pozwalamy każdemu, by podczas rekrutacji sam wybierał do jakiej floty chciałby należeć. Choć każda z flot ma coś charakterystycznego i każda jest odrobinę inna, to wszystkim nam zależy na jednym: dobrej zabawie.

  Silver Phoenix
  Participant
  #104771

  [chapter]The Niners[/chapter]

  Dołączona grafika

  Polska flota The Niners oraz jej klingoński odpowiednik The House of Nine powstały z myślą o miłej atmosferze i wspólnej zabawie w gronie osób zgromadzonych wokół serwisu STOnline.pl, ale i nie tylko. Naszą ideą jest przede wszystkim zrzeszenie sympatycznych graczy o zróżnicowanych upodobaniach i umożliwienie im swobody w rozgrywce bez jakichkolwiek sztucznych zobowiązań czy formalności. U nas nie uświadczysz przesadnej biurokracji i będziesz traktowany na równi ze wszystkimi, niezależnie od stylu czy częstotliwości rozgrywki.

   

  Co oferujemy?

  Miejsce do porozmawiania w przyjaznej atmosferze - moderowany kanał STOnline.pl - oraz dział na forum Trek.pl, gdzie uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania, niekoniecznie wstępując do floty. Wspólne wykonywanie misji fabularnych i drużynowych, zwłaszcza Special Task Force oraz Fleet Action. A gdy już się u nas zadomowisz, uzyskasz też swobodny dostęp do banku floty oraz wszelkich usług wspólnie wybudowanej bazy - wszystko bez nadmiernej biurokracji czy zbędnego rygoru.

   

  Czego oczekujemy?

  Trzech rzeczy - kultury osobistej, choć minimalnego poszanowania języka ojczystego oraz poczucia humoru. 😉

  Nie wymagamy od nikogo używania komunikatorów głosowych, rejestracji na forach, ani numeru buta, ale każdy przejaw aktywności będzie mile widziany, doceniany, a nawet wynagradzany.

  Jeśli szukasz aktywnej floty z fajną atmosferą, lubisz pograć w grupie, a męczy Cię chaos panujący na innych chatach, lub po prostu potrzebujesz porad - zajrzyj na kanał STOnline.pl. Być może nabierzesz ochoty, by zostać z nami na dłużej. Zapraszamy!

  Kontakt: kanał STOnline.pl, @Suavek, @wmoonstorm, @Jamjumetley, @Kovals, @bipik4, @juganda47

  Gdy już wstąpisz do floty i zechcesz otrzymać dostęp do naszego działu na forum, zgłoś się w tym temacie.

  Melnikor
  Participant
  #104787

  [chapter]Royal Squadron[/chapter]

  wKeEwut.png

   

  Jesteśmy jedną z pierwszych czysto polskich flot w Star Trek Online.

  Stawiamy na dobrą zabawę w dobrym towarzystwie. Jedyne co wymagamy przy rekrutacji to kultura osobista i językowa, w zamian zaś oferujemy:

  • Doradztwo nowym graczom.
  • Wspólne wykonywanie misji (daily, STF, itp), również w ramach pomocy dla postaci niskopoziomowych.
  • Wsparcie materialne.
  • Własny komunikator TS3, nie jest on wymogiem, acz jest pomocny i mile widziany.
  • Prywatny dział na forum STOnline.pl

   Po stronie KDF współpracujemy z The House of Nine aby i tak małej polsko-klingońskiej społeczności nie rozdrabniać jeszcze bardziej.

   Wszelkie wątpliwości, zapytania czy też chęć dołączenia najlepiej kierować na mail/priv w grze  @Beret, @fabnpgx, @mrocznykaszalot lub kanałach STOnline.pl i Polska (ESC => Chat Settings => zakładka "Chanels" => w okienki "Join/Create" wpisujemy STOnline.pl (lub Polska) i klikamy "Join" z prawej strony)

   "Wnioski" o przyjęcie można również pisać w tym temacie podając nick@handler z gry, zaproszenie wyślemy najszybciej jak tylko będziemy mogli.

   Więc jeśli jesteś zainteresowany współtworzeniem dobrej i miłej atmosfery w świecie Star Trek zapraszamy!

   j9F4M4g.jpg

   https://www.youtube.com/watch?v=twAZAmGgbj4

  Flashbones
  Participant
  #107692

  [chapter]Asgard Armada[/chapter]

   

  cBeGLUM.jpg

   

  Asgard Armada została założona 03.10.2011 roku, z myślą o wspólnej grze fanów Sci Fi.

  Jak sama nazwa naszej floty już wskazuje, świat sci-fi nie jest nam obcy. Członkami naszej floty są wielbiciele wielu seriali tego typu gatunków filmów, więc można sobie na Team Speaku z nami podyskutować w tej materii.

  Tak Team Speak to wspaniałe narzędzie, które wiele rzeczy ułatwia w życiu członków naszej Floty, wykorzystujemy je do komunikacji np. w trakcie eventów flotowych rożnego rodzaju misjach grupowych (Special Task Forces - STF, Fleet Action...). Nie jest on oczywiście obowiązkowy, ale może się przydać, ponieważ ułatwia on wiele. Nikt nikogo do niczego nie przymusza, gramy dla frajdy i wspólnej zabawy.

  Nasz flota stawia na rozwój i wspólną zabawę stąd chętnie pomagamy nowym graczom, członkiem naszej floty może być każdy kto ma czas i chęć do gry. U nas uzyskasz wsparcie i pomoc (intelektualną jak i materialną).

  Panuje tu miła i przyjazna atmosfera i chętnie wymieniamy się spostrzeżeniami. Organizujemy wspólne wypady na STF'fy, Eventy i inne misje grupowe. U nas nigdy się nie będziesz nudził/a.

  Jeśli jesteś zainteresowany wstąpieniem w nasze szeregi zapraszamy na kanał flotowy Asgard Midgard w czacie gry. ( ESC ---> Chat Settings, wybierz zakładkę Channels wpisz nazwę kanału kliknij join)

  Możesz również w czasie gry wysłać maila  lub napisać PM (private message) do członków naszej floty z zapytaniem o dołączenie do "armii klonów asgard" : @galarek, @flashbonesflash, @libertomw, @Frigg_Arthoris, @hyd1984, @janos78, @annitaill, @raptorek3, @krzysiek4fan2.

  W grze nie możesz nikogo znaleźć ? a chcesz dołączyć napisz w tym temacie podając swoją pełną nazwę z gry, a ktoś na pewno wyśle Ci zaproszenie.

  Zapraszamy wszystkich polskich graczy do wspólnej zabawy w świecie Star Treka.

  Ago
  Participant
  #107998

  [chapter]Area 51[/chapter]Witam

  Po kilku miesiącach eksploracji głębokiej przestrzeniu kosmosu w przygodnym towarzystwie lub w pojedynkę, walkach z rasami, które nie chcą pokoju w międzygwiezdnej pustce w przypadkowych grupach, czas znależć spokojne miejsce w kosmosie. Czas na zgrany zespół, który wesprze się w trudnych chwilach. Wspólnie spenetrujemy najdalsze zakątki systemów, złoimy skórę różnym kosteczkom i kulkom, staniemy w obronie słabszych. Ale już nie w pojedynkę czy w przypadkowym towarzystwie, ale w zgranym zespole kapitanów kosmicznej floty, we flocie Area 51.

  Area 51 powstała w chwili możliwości założenia własnej bazy w przestrzeni gwiezdnej. Baza jest w trakcie budowy. Ale już niedługo. Wspólnymi siłami zbudujemy i rozbudujemy ją do pełnej okazałości.

  Jest nas nie wielu, ale mamy nadzieję, że wkrótce będzie nas więcej dzięki Wam.

  Flota jest dla tych co są często w kosmosie i nie chcą sami dalej błąkać się w niezmierzonych przestworzach. Przynajmniej dwóch z nas jest prawie codziennie lub codziennie, po południu w różnych systemach. Najczęściej spotkać nas można na Spacedocku, w okolicach DS9 lub Drozanie. Ale także zdobywamy surowce do budowy bazy w różnych zakątkach przestrzeni kosmicznej. Walczymy w STF-ach, Fleet Action i Eventach.

  Jeśli jesteście często w STO i macie chęć w większym gronie zrobić misje, zdobyć trochę "grosza" czy tylko się "polansować", zapraszam do floty Area 51.

  Namiary w grze : Desari@kineszkop OnoOne@onoone

  Jeśli jesteście zainteresowani wstąpieniem do naszej floty, szukajcie nas w grze codziennie popołudniu lub piszcie

  na forum.

  W wiadomości podajcie swój nick i czas, kiedy jesteście w grze, skontaktujemy się z Wami.

  Zapraszam do wspólnych zmagań w rzeczywistości STO.

  ><

  Silver Phoenix
  Participant
  #108869

  [chapter]The House of Nine[/chapter]

  "Jesteśmy Klingonami! Podnieście osłony i przygotujcie się na śmierć! Opór jest mile widziany."

  The House of Nine powstał jako klingoński odpowiednik federacyjnej floty The Niners. Nie oznacza to jednak, że w naszych szeregach brakuje osób z innym rodowodem - wręcz przeciwnie. Na dzień dzisiejszy The House of Nine jest wspólną działalnością The Niners oraz Royal Squadron, a nietrudno też u nas o graczy z jeszcze innych flot. Naszym celem jest przede wszystkim dobra, wspólna zabawa w realiach STO, a to czyni nas nie rywalami, lecz przyjaciółmi.

  Można nas spotkać głównie na kanale STOnline.pl oraz na forum Trek.pl. Oferujemy pomocną dłoń w przypadku trudności związanych z grą, ale i nie tylko.
  Nie bawimy się w biurokrację. Nie zmuszamy nikogo do dokładania się do rozbudowy bazy czy ambasady. Każda "cegiełka" jest oczywiście mile widziana, lecz nie obligatoryjna.
  Od naszych członków wymagamy jedynie kultury osobistej, poczucia humoru i choć niewielkiego poszanowania dla języka ojczystego. Aby do nas dołączyć nie potrzebujesz komunikatora głosowego ani jakiejkolwiek rejestracji na forach.

  Jeśli szukasz dobrej atmosfery, masz pytania bądź chcesz po prostu pogadać podczas gry - zajrzyj na kanał STOnline.pl.

  Naszym członkom oferujemy również dostęp do zamkniętego forum floty. Wystarczy poprosić o dostęp pod tym adresem: http://www.trek.pl/forum/index.php?showtopic=8857

  Qapla' !

  Agnes
  Participant
  #110760

  [chapter]13 Flotylla "Polska"[/chapter]

  13 Flotylla 'Polska' powstała w 2389, w systemie Nowy Gdańsk, a w bój ruszyła już rok później. System ten jeszcze 30 lat wcześniej leżał poza granicami Federacji, by po kilku latach znaleźć się na jej obszarze.

  Kolonia, jak łatwo się domyśleć, została zamieszkana przez potomków obywateli Rzeczpospolitej Polskiej, dumnie kultywujących tradycje i historię swych przodków. Kraju, który znajdował się na Ziemi, na kontynencie Europa.
  Dziwnym zbiegiem okoliczności kapitanowie 13 flotylli w większości rekrutowali się z tej właśnie koloni.
  Podobne pytanie zadał pewien oficer wolkański przy uroczystości powołania jednostki, usłyszał szybką odpowiedź.
  -Panie komandorze jak przed wiekami tak i dziś, gdy w wentylator trafia porcja gówna a rząd krzyczy na alarm, to inteligentniejsi przybywają na polską ziemię, bo wiedzą że nic nie przeraża wroga jak szarża polskiej 'Husarii'.

  Należy nadmienić, iż nie jest to pierwsza formacja jaka powstała w tym systemie. Kilka lat temu Warszawa będąca stolicą Nowego Gdańska zerwała wszelkie kontakty z formacja GF, która miała zbyt duże ciągoty rojalistyczne jak na republikański system koloni.

  Sama 13 Flotylla jest specyficzną formacją. W przeciwieństwie do 'grup zadaniowych' lub 'bojowych' flotylla nie jest rozwiązywana po wykonaniu konkretnego zadania.

  Rodzaj wykonywanych zadań przez 13-kę jest bardzo szeroki: od zwiadu po szturmy ufortyfikowanych układów planetarnych. Od misji szpiegowskich po ściganie przez pół galaktyki dowolnego wroga Federacji.

  Gdy 13 Flotylla weźmie coś lub kogoś na cel, to łatwiej już przekonać Klingona, żeby został wegetarianinem niż pokonać 13-tkę. Tak przynajmniej mówią...

  W 2409 siedziba 13 Flotylli zostaje przeniesiona do Systemu Aldebaren zlokalizowanego w Bloku Eta Eridani. Od tego czasu się rozwija przyjmując w swoje szeregi chętnych rekrutów.

  Zapraszamy wszystkich chętnych w nasze szeregi. Oprócz dobrej zabawy, pomocy z misjami, ogólnym doradztwie, miłej atmosfery możemy zaoferować jeszcze udział w tworzonych opowiadaniach o naszych postaciach, systemie Nowy Gdańsk, jak i całej 13-tce.

  Kontakt w grze:
  Corvus -> @conhae
  Agnes -> @agnesg77

  Flashbones
  Participant
  #112410

  [chapter]House of Midgard[/chapter]

   

  0Ir26A7.jpg

   

  House of Midgard jest klingońską flotą założoną przez członków Asgard Armada. W lutym 2013 rozpoczęliśmy współpracę z naszymi towarzyszami broni z Dywizjonu 303. Nasza flotę zasilają także członkowie innych flot, wspólnie tworząc wspaniały zespół.

  Stawiamy na rozwój i wspólną zabawę stąd chętnie pomagamy nowym graczom, członkiem naszej floty może być każdy kto ma czas i chęć do gry. U nas uzyskasz wsparcie i pomoc (intelektualną jak i materialną).

  Panuje tu miła i przyjazna atmosfera i chętnie wymieniamy się spostrzeżeniami. Organizujemy wspólne wypady na STFy, Eventy, Fleet Action i inne misje grupowe. Posiadamy także Team Speak. Nie jest on oczywiście obowiązkowy, ale może się przydać, ponieważ ułatwia on wiele. Nikt nikogo do niczego nie przymusza, gramy dla frajdy i wspólnej zabawy. U nas nigdy się nie będziesz nudził/a.

  Jeśli jesteś zainteresowany wstąpieniem w nasze szeregi zapraszamy na kanał flotowy Asgard Midgard w czacie gry. Mała instrukcja jak dołączyć do kanału ( ESC --> Chat Settings wybierz zakładkę Channels i wpisz nazwę kliknij join)

   

  Możesz również w czasie gry wysłać maila w lub PM (private message) do członków naszej floty z zapytaniem o dołączenie: @galarek, @flashbonesflash, @Lejtnant, @keevan83, @Frigg_Arthoris, @libertomw, @janos78, @annitaill, @Lejtnant, @hyd1984, @raptorek3, @globalap.

   

  W grze nie możesz nikogo znaleźć ? a chcesz dołączyć napisz posta w tym temacie podając swoją pełną nazwę z gry, a ktoś na pewno wyśle Ci zaproszenie.

   

  Zapraszamy wszystkich polskich graczy do wspólnej zabawy w świecie Star Treka.

  I. Thorne
  Participant
  #117779

  [chapter]Dywizjon 303[/chapter]Polacy czuja sie osamotnieni w Gwiezdnej Flocie. Wszedzie tylko amerykanskie flagi, hot-dogi i mowienie co trzeba robic a co nie. Jedynym swiadectwem polskosci jest Stocznia Koperniknska na Ksiezycu. Nawt Tarcza Sobieskiego to tylko Tarcza...
   
  A Polska, mimo ze w XXV wieku nie istnieje na mapie wciaz jest obecna w sercach Polakow. Ponad tysiec lat historii nie da sie wymazac haslami o "wiekszej sprawie". Dlatego tez powstal Dywizjon 303, przypominajacy ze w historii Ziemi nieliczni uratowali licznych, nawet za cene wlasnego zycia.
   
  Dywizjon 303 to mala flota, nienastawiona na szybki rozwoj. Bardziej interesuje nas wspolpraca miedzy graczami i dobra zabawe niz zwyczajne farmienie. Jestesmy sprzymierzeni z Asgard Armada, a nasi klingonscy koledzy sluza w The House of Midgard.
   
  Posiadamy wlasny kanal w grze "Dywizjon 303". Dolacz do niego, a dowiesz sie wszystkiego.
   
  Zapraszamy!

  denisos6
  Participant
  #118000

  [chapter]Black Eagle Silesia[/chapter]Dołączona grafika

  Zapraszamy wszystkich graczy do naszej floty.

  Dołączona grafika

  We welcome all players to our fleet. 

   

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram