Podbicie poziomu trudności

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • gordian76
  Participant
  #8039

  Dołączona grafika

  Wraz z nowym sezonem przemionom ulegnie również poziom trudności misji-kolejek. Wprowadzone zostaną 3 poziomy trudności: Normal, Advanced oraz Elite. Przyjrzyjmy się im nieco bliżej.

  [more] 

  Normal

  Podstawowa zmiana to przeskalowanie poziomu postaci i przeciwników do 50 (wychodzi na to, że udział w kolejkach będzie wymagał albo min. poziomu 50 lub gracze zostaną przeskalowanie do 50 na czas misji). W przypadku wyższego poziomu gracza, jego zdolności (skuteczność zadawania obrażeń itp.) zostaną obniżone jakby posiadał lvl 50, lecz nie utracimy dotychczasowych umiejętności czy stanowisk BOFF. Nagrody za grę na tym poziomie trudności pozostają bez zmian (Marks i Normal R&D Rewards Package).

   

  Advanced (do tej pory Elite)

  Na tym poziomie trudności wyzwanie będzie podobne jak na dotyczasowym Elite. Jeśli poziom gracza odbiega od 60, nasze umiejętności zostaną przeskalowane do tych na lvl 60 (taki jak u przeciwnika). Oczywiście nie nabędziemy żadnych umiejętności wynikających z takiego poziomu. Ten poziom trudności ma stawiać większe wymagania dla graczy - cele opcjonalne na normalnym będą w tym przypadku obowiązkowe, a niepowodzenie w ich realizacji spowoduje znaczne obniżenie nagrody za całą misję (będzie ona uznana za niezaliczoną).

  Kolejnym elementem poziomu zaawansowanego będą nowe cele opcjonalne (czynnik czasowy albo dodatkowe zadanie). Ich niewykonanie wpływa jedynie na nieotrzymanie dodatkowej nagrody za misję. Pomyślne ukończenie takiego scenariusza zaowocuje zwiększonymi nagrodami w postaci odpowiednich Marks i dilitu, paczki Advanced R&D materials z szansą na otrzymanie very rare R&D materials.

   

  Elite

  To ma być największe wyzwanie dla starych wyjadaczy, którzy przechodzą STFy Elite z zamkniętymi oczami. Już sam opis z newsa straszy, że "nie wystarczy posiadanie super wyposażenia, ale potrzeba perfekcyjnej znajomości misji na poziomach normal i advanced, do tego doskonałej znajomości możliwości postaci i okrętu, ludzi z teamu oraz możliwości przeciwnika".

  Zapowiada się więc nie lada wyzwanie dla weteranów - przeciwnicy ekstremalnie twardzi, a zadania mają wymagać mega precyzji i zgrania teamu. Przed nami wiele nieudanych prób na drodze do sukcesu oraz potrzeba opracowania nowych strategii. Wymaganiem do rozegrania takiego scenariusza jest lvl 60. Wszystkie cele opcjonalne na poziomie advanced będą tutaj obowiązkowe. Dodatkowo jeśli cały team zginie w tym samym czasie, to cała misja kończy się porażką. Na poziomie Elite będzie również możliwość wykonania zadania opcjonalnego nagradzanego dodatkowo.

  Pomyślne ukończenie scenariusza to szereg nagród w postaci jeszcze większej ilości marków, dilitu i paczki Elite R&D materials ze zwiększoną szansą na materiały very rare, a dodatkowo otrzymamy materiał do stworzenia Superior upgrade, o czym była mowa w newsie o sprzęcie MK XIII-XIV.

   

  Na początek planowane jest stworzenie co najmniej jednej kolejki Elite dla każdego typu Marków (Reputacji).

  Dołączona grafika

  Poziom trudności gry

  Tutaj również będzie możliwość ustawienia poziomu normal-advanced-elite czyniąc przeciwników bardziej silniejszymi. Zmianie trudności będzie towarzyszyć odpowiedni przyrost XP i expertise oraz większej niż do tej pory szansy na drop rare/very rare.

   

  W newsie nie ma ani słowa na temat injures, ale przypuszczam, że element ten pozostanie bez zmian.

   

  Wygląda na to, że weterani będą mieli co robić przez jakiś czas, a i nagrody przyciągną wielu chętnych. 🙂

   

  Źródło: STO: Queue Revamp[/more]

  Beret
  Participant
  #118778

  Chwała im za ten Elite. Nareszcie może będzi trzeba się troszkę postarać i polatać troszkę jakoś skoordynowanie. Liczę na to, że nie będzie to już nazbyt banalne na samym wstępie i jednak uda im się nas troszkę zagonić do pracy 🙂

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram