Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Osama bin Laden musi umrzeć... drugi raz

Osama bin Laden musi umrzeć... drugi raz

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Keymaster

Nie można powiedzieć by fani zombi byli poszkodowani ostatnimi czasy. Oto trailer kolejnego filmu o walce z żywymi trupami, tym razem - muzułmańskimi. Ze swoim martwym wodzem Osamą na czele, rzecz jasna...

Lo'Rel
    Participant

Kto daje pieniądze na takie poronione gówna?

Jamjumetley
    Participant

Ja dla mnie, to klimacik podobny do Dead Snow. Fajne! 😀

Pitmistrz
    Participant

Ja tam zawsze zombiaki lubiłem.Choćby dla nich obejrzę.

perekel
    Participant

Obejrzę, a jakże. ^_^

Erui
    Participant

A mnie ciekawi kiedy twórcy takich produkcji sięgną po Lenina. Pomyślcie tylko: horda nieumarłych komuistów z "wiecznie żywym" Leninem na czele. Może by tak nowa wersja Bitwy Warszawskiej: polscy ułani kontra nieumarli komuniści?

Cross
    Keymaster

Może by tak nowa wersja Bitwy Warszawskiej: polscy ułani kontra nieumarli komuniści?

Mogłoby nawet przebić pierwowzór, aczkolwiek z dziełem Hoffmana nietrudno stanąć w szranki.

Lo'Rel
    Participant

Zwykła tandetna pożywka dla fanów mordobicia z Arabami. Nic tylko łapać i lać po ryjach arabusów. Taka proamerykańska propaganda bez krzty polotu, inteligencji i w ogóle wszystkiego. Oby ten pseudofilmowy badziew jak najszybciej trafił w odmęty szamba, tam gdzie jego miejsce.

Silver Phoenix
    Participant

A mnie ciekawi kiedy twórcy takich produkcji sięgną po Lenina.

Pilipiuk sięga czasem po Lenina w opowiadaniach z Jakubem Wędrowyczem 😛 Masz przedsmak 😉

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram