Open Beta Legacy of Romulus

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #7377

  Już w najbliższy weekend, wraz z następną aktualizacją Tribbla, rozpoczną się testy otwartej bety Legacy of Romulus. Gracze będą mogli przetestować całą zawartość dodatku bez dotychczasowych restrykcji, w tym możliwość stworzenia Romulanina lub Klingona od 1 poziomu.

  Co więcej, za spędzenie w ten weekend przynajmniej jednej godziny na Tribblu gracze otrzymają w nieokreślonej przyszłości specjalną nagrodę na Holodeku. Szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione, aczkolwiek zapewne nikt nie będzie zdziwiony widokiem kolejnej odmiany tribbla.

  Na tej stronie znajdziecie dokładne informacje o aktywacji serwera Tribble w launcherze STO, a także możliwość transferu Waszych postaci z Holodeku.

  Melnikor
  Participant
  #112260

  Stawiam na Nukara Tribble dającego niesamowitą ilość Nukara Marków co godzinę pobytu na ziemi, a dokładniej 1 NM.

  Ugand
  Participant
  #112261

  Stawiam na Nukara Tribble dającego niesamowitą ilość Nukara Marków co godzinę pobytu na ziemi, a dokładniej 1 NM.

  oraz bonusy: odporność na obrażenia radiation/większe obrażenia tetrionowe.

  Melnikor
  Participant
  #112265

  A tak dla przypomnienia, postać z Holodecku można przenieść na serwer Tribble poprzez tą stronę.

  Helenth
  Participant
  #112282

  Twitter: Legacy of Romulus - Open Beta: ETA is 1:00pm Pacific. We are patching up TRIBBLE now.

  No to można ściągać już najnowszą aktualizację i logować na Tribbla.

  Silver Phoenix
  Participant
  #112285

  Patched: 286 MB/11 GB...Więcej niż sam holodeck zajmuje, rotfl...

  Asoka
  Participant
  #112289

  Jak ktoś ściąga patche regularnie (chodzi o Tribbla) to miał tylko około 1,3 GB do ściągnięcia 😀

  LIBERTO
  Participant
  #112290

  Patched: 286 MB/11 GB

  ...

  Więcej niż sam holodeck zajmuje, rotfl...

  pamiętaj że to jest patchowanie, nie ściąganie wszystkiego. sprawdzenie wszystkich plików i dociągnięcie poprawek trochę jednak trwa ;-P

  Silver Phoenix
  Participant
  #112354

  Mimo wszystko rzadki to widok, gdy patch osiąga rozmiary większe od większości instalek :DDociągnęło się, zagrałem. Wszedłem na tribble'a tylko dla nagrody. Tyle, że z planowanej godziny zrobiły się trzy. Po raz pierwszy od chyba dwóch lat misje w STO naprawdę mnie zainteresowały. I nie chodzi tu bynajmniej o frakcję (Romulan za bardzo nie lubię), ale o linię fabularną. Patrząc na wypuszczone dotąd FE spodziewałem się dużo niższego poziomu i ciągnących się zadań. Czekało mnie bardzo miłe zaskoczenie... Bardzo spodobał mi się sposób, w jaki dołączają do załogi kolejni oficerowie. Z każdym jest związany kawałek fabuły, każdy ma swoje powody, by dołączyć. Nie wiem, czy potem ta tendencja się utrzymuje (dotarłem niezbyt daleko, skompletowałem raptem 4 oficerów), ale jak na razie - ja to "kupuję".Interface - można się przyzwyczaić. Zmieniły się ikonki, ale zasada działania w moim odczuciu - nie.Ogólnie - tym razem Cryptic zaskoczył mnie pozytywnie i wiem, że mam na co czekać. Tym bardziej, że Romulanki dostały fajne kiecki ;)Być może gracze PvP będą mieli na co narzekać, nie wiem. Mnie - jako zatwardziałemu PvE - Legacy przypadło do gustu. Na jak długo - zobaczymy. Póki co jednak jestem nastawiony optymistycznie.

  Melnikor
  Participant
  #112356

  Bardzo spodobał mi się sposób, w jaki dołączają do załogi kolejni oficerowie. Z każdym jest związany kawałek fabuły, każdy ma swoje powody, by dołączyć. Nie wiem, czy potem ta tendencja się utrzymuje (dotarłem niezbyt daleko, skompletowałem raptem 4 oficerów), ale jak na razie - ja to "kupuję".

  KDF z tego co zagrałem, też ma to ładnie fabularnie rozwiązane i wpasowane w nowy tutorial.

  LIBERTO
  Participant
  #112387

  o to fajna wiadomość mel. właśnie zrobiłem nowego kdf ale skoro od 1 lv jest to ciekawsze to chyba skasuje i pójdę nową ściężką od zera do bohatera 🙂

  Jamjumetley
  Participant
  #112392

  No, właśnie początek KDF też mi się podobał. Dużo to lepsze niż bezcelowe bieganie w tę i we w tę po First City. No i interfejs klingoński jak dla mnie najbardziej czytelny spośród nowych zestawów kolorystycznych.

  Slawek
  Moderator
  #112394

  Osobiście ogólnie jestem pod ogromnym wrażeniem "dodatku". Misje fabularne, grywalna frakcja, nowe okręty z własną mechaniką, pełen content dla wszystkich trzech stron, nowy UI, zmiany systemu traitów, nowy adventure zone, nowe zabawki, nowa reputacja nowa muzyka, nowe misje drużynowe (widzieliście walkę atmosferyczną w promach przeciwko Elachi?!)... Można by wymieniać dalej. Gdyby tylko nie te błędy i bugi, których niestety Cryptic nie jest w stanie naprawić do przyszłego tygodnia... Mniejsza o jakieś drobne babole, ale niestety nadal obecne są dość solidne problemy z rzeczami dość ważnymi, jak chociażby system doff dla Romulan.Generalnie jestem nastawiony optymistycznie, acz z dystansem. Już mam nawet zaplanowany zakup Golda na miesiąc przynajmniej, czego nie robiłem od ponad półtora roku. Starter Packa bym nawet kupił gdyby nie fakt, że mnie osobiście się okręt nie podoba. 😉 Szykuje się ogółem wiele godzin miłej zabawy. Oby tak dalej tylko.

  V'Las
  Participant
  #112420

  Nie wiem czy to utrzymano, ale we wcześniejszej becie zmieniono też sposób wybuchania romulańskich okrętów. Bo przecież osią ich napędu jest mała czarna dziura, stąd w trakcie wybuchu zapadają się one w nią na chwilę. Efekt jest naprawdę fajny.

  LIBERTO
  Participant
  #112424

  jest utrzymane, a nawet chyba tochę graficznie poprawione, naprawdę fajnie to wygląda i ma też swój efekt na inne statki w pobliżu. w końcu to jest implozja małej czarnej dziury ;-P

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram