Forum Trek.pl Newsy Star Trek Odkrywamy kilka tajemnic Discovery

Odkrywamy kilka tajemnic Discovery

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #7581

  gallery_4_22_60760.jpg

  Koniec domysłów i gdybania, Bryan Fuller zdradził kilka szczegółów na temat Star Trek: Discovery.

  Najważniejsze, co nie dawało spokoju wielu fanom - czas akcji. Już mamy pewność, że nowy serial powróci do pierwotnej linii czasowej. Rozgrywać się będzie około 10 lat przed tym, jak Kirk objął dowodzenie nad Enterprise. Fabuła ma wiązać się z wydarzeniem z historii Gwiezdnej Floty, o którym w serialach już mówiono, ale nie chodzi o bitwę o Axanar czy wojnę z Romulanami, jak niektórzy przypuszczali. Padło też nazwisko Amandy Greyson, czyli matki Spocka i wspomniana została sekcja 31 - oczywiście bez żadnych konkretów.

  Wiemy co nieco o załodze. Discovery to pierwszy serial Star Trek, który nie będzie skupiał się na kapitanie. Historię będziemy śledzić z perspektywy komandor-porucznik, Ziemianki. O reszcie załogi nie wiadomo za wiele - ma być dużo więcej obcych niż było dotychczas, zarówno znanych, choć uwspółcześnionych gatunków jak i zupełnie nowych, będzie też postać homoseksualna, na pokładzie okrętu zobaczymy również roboty. O obsadzie wiadomo tyle, że ma być różnorodna - casting jeszcze trwa.

  Pierwszy sezon ma opowiadać jedną większą historię i tylko część z 13 zaplanowanych odcinków będzie stanowić w miarę zamkniętą całość.

  Źródła: TrekCore, Startrek.com

  Jadorg
  Participant
  #114700

  Zapowiada się ciekawie, może tym razem serial zagości na dłużej z nami od Enterprise'a, bo mimo iż jest kilka ciekawych seriali ze świata sf to nadal brakuje mi mojego ulubionego universum. Trzymam kciuki by to było to coś co przynajmniej dorówna wcześniejszym produkcjom, ale licze na więcej.

  swgs1994
  Participant
  #116944

  Raczej jak serial będzie się skupiał na jednej postaci to dostaniemy coś w stylu BSG: Blood and Chrome. Martwię się, że reszta postaci w tle będzie albo bez jakiegokolwiek zarysu charakteru lub sztampowo zaszufladkowana: "zły Klingon", "przebiegły Romulanin" "admirał łamiący zasady" itepe.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram