Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowy Terminator będzie animacją

Nowy Terminator będzie animacją

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • Aeth
  Participant
  #5743

  Z inicjatywy dwóch studiów - Hannover House i Red Bear - powstanie pełnometrażowy film animowany Terminator 3000. Realizowany w technologii 3D, ma być oparty na wydarzeniach przedstawionych w pierwszym filmie z serii. Wszelkie informacje na temat fabuły są jak na razie trzymane pod kluczem, ale twórcy zdradzają, że chcieliby zminimalizować poziom przemocy, by zamknąć się w kategorii wiekowej PG-13.

  Szczegóły dotyczące rozpoczęcia projektu zostaną podane jeszcze w tym roku, zaś film miałby trafić na ekrany w styczniu 2011.

  Źródło: Movie Web

  perekel
  Participant
  #92148

  twórcy zdradzają, że chcieliby zminimalizować poziom przemocy, by zamknąć się w kategorii wiekowej PG-13.

  Hmmm, jakoś tego do końca nie widzę. 😮

  Cross
  Keymaster
  #92150

  Ujmę to dobitniej: będzie lipton.

  Aeth
  Participant
  #92164

  Dobra, musi nastąpić mała aktualizacja newsa, bo dzień po podaniu tej informacji publicznie, studio Hannover House otrzymało pismo od prawników firmy Pacificor, która jest w posiadaniu części praw autorskich do marki Terminator. Wynika z niego, że Hannover House nie skontaktowało się z nimi w kwestii swoich planów, w związku czym nakręcenie Terminatora 3000 bez Pacificora będzie niezgodne z prawem. Dopóki obie firmy nie dojdą do porozumienia, wszelka produkcja zostaje wstrzymana.

  Animowanego liptona może więc na razie nie będzie 😉

  Źródło: Blastr

  I. Thorne
  Participant
  #92183

  Terminator PG-13? A czym się będą zabijać? Pistoletami na wode?T4 mnie wykończył swymi nielogicznościami, na szczęście Kroniki trzymały poziom (szczególnie gdy wyszło na jaw, że częśc maszynek robi dla ludzi dobrowolnie), więc nastepny film pełnometrażowy to będzie kompletna klapa.

  Silver Phoenix
  Participant
  #92184

  Wiesz, Thorne, skoro zrobiono animowanego Rambo... 😀 To wszystko jest możliwe. Swoja drogą pistolet na wodę może być groźną bronią. Wystarczy odpowiednie ciśnienie - strumieniem wody tnie się na przykład blachy w przemyśle :)Terminator motopompa - to byłby hit 😀

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram