Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowelizacja "Star Trek" już w drodze

Nowelizacja "Star Trek" już w drodze

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Pah Wraith
  Participant
  #4345

  Jak już wcześniej poinformowano, za nowelizację scenariusza Orci'ego i Kurtzmana odpowiada Alan Dean Foster. Pisarz ten ma na koncie dziesiątki książek science-fiction i fantazy, z których wiele to adaptacje scenariuszy filmów. Na tej liście znajdziemy m.in. pozycje oparte na "Star Trek" TAS. Pierwsza z nich wydana została w Polsce pod tytułem "Star Trek: Dzienniki pokładowe nr 1" (których krótką recenzję znajdziesz tutaj).

  [more]Oto jak prezentować się będzie okładka:

  Dołączona grafika

  Jak widać, na tylniej stronie okładki umieszczone jest krótkie streszczenie fabuły filmu:

  Pierwszy z nich dorastał na polach kukurydzy w stanie Iowa, walcząc o niezależność, o szansę na wyjście ze świata, który oferował jedynie mierność, bezcelowość i zapomnienie.

  Drugi dojrzewał pośród poszarpanych klifów bezwzględnego pustkowia Wolkana, zmagając się o akceptację, o sposób na pogodzenie logiki, której go uczono z emocjami, które w nim tkwiły.

  Daleko, w otchłani kosmosu powstaje maszyna stworzona do wojny w czasie i miejscu, w których istnieć nie powinna. Dowodzący nią, na wpół oszalały kapitan, kierowany nieodpartym pragnieniem odwetu za zniszczenie jego planety, pożąda śmierci wszystkich inteligentnych istot, oraz unicestwienia każdego, cywilizowanego świata.

  Kirk i Spock, dwie całkowicie odmienne i nieugięte osobowości, muszą znaleźć sposób, by poprowadzić jedyną załogę na pokładzie jedynego okrętu, który może go powstrzymać.

  "KONIEC CZEKANIA"

  Książka ukaże się 12 maja, ma mieć 192 strony w formacie 13,5 cm x 21 cm i można ją zamówić na Amazonie w przedsprzedaży w cenie $10,20 (ok. 38 zł) plus koszty przesyłki.

  http://www.trekmovie.com[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram