Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowe wieści o Batmanie

Nowe wieści o Batmanie

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6503

  Coraz bliżej do premiery trzeciej części filmu o Batmanie, a to oznacza, że można się spodziewać większej ilości informacji o nim. Pierwsza jest taka, że już w grudniu w kinach IMAX pojawi się zwiastun przedstawiający początkowe sceny The Dark Knight Rises. Druga to kilka szczegółów fabuły, jakie zdradził w niedawnym wywiadzie Christopher Nolan.

  [more]Fragmenty nowego filmu obejrzą w kinach szczęśliwcy, którzy wybiorą się na czwartą część Mission: Impossible. Zobaczą w nich przede wszystkim Bane'a, przeciwnika Batmana. O nim właśnie zdradził co nieco reżyser filmu i projektantka kostiumów.

  Bane ma być największym wyzwaniem, jakie spotkał do tej pory Mroczny Rycerz. Będzie to przeciwnik brutalny i bezlitosny, do tego uzależniony od znieczulającego gazu, który musi stale wdychać przez maskę z powodu dawniej odniesionych obrażeń. Mamy się spodziewać łamanych żeber, pękniętych czaszek i wyrywanych kręgosłupów. Czy Bruce Wayne temu podoła? Trudno powiedzieć, bo akcja filmu ma dziać się aż osiem lat po drugiej części. Oby spotkanie Bane'a i Batmana nie skończyło się jak w komiksie.

  Źródło: Sliceofscifi.com[/more]

  Erui
  Participant
  #101665

  Według mnie nie byłoby źle gdyby w tym filmie Bane złamał Batmana. W kolejnym filmie pokazano by starcie Azrael kontra Bane, a w tle Wayne`a starającego się odzyskać sprawność. W trzecim z kolei byłby powrót Bruce`a Wayne jako Batmana i jego rozprawę z oszalałym Azraelem. To była by niezła trylogia.

  Jamjumetley
  Participant
  #101670

  Ale nie będzie, bo po tym filmie zarówno Nolan jak i Bale kończą z Batmanem.

  Diabeu
  Participant
  #101738

  Ale to nie znaczy, że ktoś ie będzie kontynuował tej trylogii, jak to kiedyś zrobił Joel Schumacher kontynuując 2 filmy Burtona.Obstawiam, że Bane złamie Batmana, skoro Nolan kończy z tą serią to jest duża szansa, że przygotował coś mocnego jak np ta akcja z łamaniem kręgosłupa.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram