Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowe spoilery z BSG?

Nowe spoilery z BSG?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #4061

  Aaron Douglas grający w serialu Battlestar Galactica rolę Galena Tyrola, udzielając ostatnio wywiadu w radiu, powiedział kilka interesujących rzeczy na temat wydarzeń, które mają w nim nastąpić. UWAGA: MOŻLIWE SPOILERY

  [more]Po pierwsze, Douglas stwierdził, że wszyscy obawiający się, czy flota Adamy odwiedzi świat macierzysty Cylonów mogą przestać się martwić. Ludzie już to zrobili, docierając na Ziemię. Okazać ma się bowiem, że 'oryginalni' Ziemianie opuścili swoją planetę, gdy dotknęła ją jakaś katastrofa i przenieśli się na Ziemię-1, planetę, gdzie my dziś żyjemy. Po tym wydarzeniu mieli pojawić się tam Cyloni.

  Ponadto, twierdzi on, że tożsamość tajemniczego piątego Cylona poznamy już w pierwszym lub drugim odcinku drugiej połowy sezonu czwartego. Dodał zarazem, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda. Źródła zdają się potwierdzać wszystkie jego słowa.

  Informacja zaczerpnięta z portalu SyFy.[/more]

  J.L.Picard
  Participant
  #63300

  To nielogiczne - jeśli opuścili planetę i przenieśli się na tę gdzie mieszkamy to jakim cudem na tej opuszczonej są szczątki Nowego Yorku? W końcu to my go zbudowaliśmy.

  zdarom
  Participant
  #63301

  Ziemianie opuścili swoją planetę, gdy dotknęła ją jakaś katastrofa

  Ta katastrofa miała chyba na imię wojna i to nie byle jaka skoro licznik Gajgera (chyba tak sie to pisze i chyba to to było) tak trzeszczał jak sprawdzali glebę w ręce Adamy.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram