Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowe figurki bohaterów Star Trek

Nowe figurki bohaterów Star Trek

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 37 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4282

  W ten weekend na imprezie Toy Fair (Nowy Jork), Diamond Select Toys odkryło przed fanami plany na rok 2009, dotyczące figurek z serii Star Trek line. Zapowiedziane nowości to m.in. miniaturki spod znaku TOS & Wrath of Khan, statek Enterprise D, popiersie kapitana Pike'a i inne.

  [more]

  REKWIZYT: TWOK Com & TOS trikorder geologiczny

  Firma DST zapowiedziała wypuszczenie na rynek pierwszej z nowej linii zabawek, bazującej na komunikatorach z filmu Star Trek II: The Wrath of Khan. Pojawią się w sklepach w listopadzie tego roku, w sugerowanej cenie około 30 dolarów. Będą one wyposażone w dźwięk i światła rodem z filmu. Komunikatory dołączą do fazerów, które będą dostępne już od marca.

  Dołączona grafika

  Komunikator z filmu Wrath of Khan

  Kolekcjonerzy spodziewający się już dwóch wersji trikordera z lat sześćdziesiątych (wersja naukowa i ekskluzywna wersja medyczna od Entertainment Earth) ucieszą się na wieść o kolejnym gadżecie. Dzisiaj DST zapowiedziało trzeci wariant, trikorder geologiczny.

  Dołączona grafika

  Geologiczny trikorder z TOS

  Pierwsze FIGURKI: TOS

  Do rozpoczętej już linii siedmiocalowych figurek oryginalnej załogi DST włączyła w 2009 roku następujące postacie: McCoy (wersja: chirurg). Christine Chapel (pierwsza figurka DST z siedmiocalowej linii), Kirk (z odcinka "The Enemy Within"), i dwie pierwsze w historii Star Trek figurki spoza kompanii, romulański komandor z "Balance of Terror" i Solny Wampir z "The Man Trap". Każda figurka ma wyraźnie opracowane detale, od rękawic romulańskiego komandora po medyczne wyposażenie McCoya. Figurki będą dostępne już w kwietniu i w detalu będą kosztować 16 dolarów sztuka. Również w kwietniu będzie można kupić nowe figurki Kirka i Spocka w dwupaku, tym razem z odcinka "Enterprise Incident", Kirk w przebraniu Romulanina i Spock (z "zafascynowanym" wyrazem twarzy). Rzeczywiście fascynujące!

  Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

  TOS - McCoy bez bluzy, Chapel (popiersie), & Kirk w zielonej bluzie

  Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

  TOS - romulański komandor, przebrany Kirk i "zafascynowany" Spock

  Więcej figurek Borg

  Zapowiedziano też drugą linię figurek Borg. Będzie ona zawierać srebrną figurkę poprawionej Siedem z Dziewięciu, Locutusa (wersja z First Contact), i królową Borg. Jest nadzieja, że sprzedaż figurek z serii Voyager może zainspirować DST do wypuszczenia figurek większej ilości postaci z tej serii (oprócz Siedem jedyną figurką z tej VOY był "ponadczasowy" Geordi LaForge). Na 2010 rok przypadają piętnaste urodziny Voyagera i fani, którzy dorastali na tym serialu, mogą poczuć pewną nostalgię.

  Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

  Srebrna wersja 7 z 9, Królowa Borg, Locutus

  Figurki w fotelu

  Dwie dodatkowe "figurki siedzące w fotelu kapitańskim" ukażą się w roku 2009. Do dostępnych już figurek Kirka, Pike'a, Picarda, i Rikera dołączy kapitan Benjamin Sisko i jego fotel z USS Defiant (w czerwcu, cena 25 dolarów) oraz jeszcze jeden Kirk, tym razem z fotelem z Mirror Universe (wejdzie na rynek się w lipcu). Halkanie, miejcie się na baczności!

  Dołączona grafika

  Sisko w fotelu

  Dołączona grafika

  Mirror Kirk w fotelu

  STATKI: wariant z "All Good Things"

  Wersja USS Enterprise 1701 D z "All Good Things" zostanie wypuszczona na rynek przez DST w ciągu najbliższych miesięcy, i nareszcie ujawniono szczegóły wyglądu modeli. Dostępna już wiosną wersja AGT będzie miała niesławny, trójgondolowy kształt, z efektami dźwiękowymi i świetlnymi. DST obiecuje, że niedługo poda więcej szczegółów o tym, gdzie będzie można kupić tę ekskluzywną wersję Enterprise D. Typowy model Enterprise D pojawi się wkrótce i jest już dostępny w przedsprzedaży w Entertainment Earth.

  Dołączona grafika

  "All Good Things" - Enterprise D

  POPIERSIA: Kapitan Pike

  Dobra nowina dla miłośników popiersi w linii DST. Chociaż kontynuacja tej linii nie jest pewna, DST ogłosiła, że popiersie kapitana Christophera Pike'a trafi w tym roku do sprzedaży. Cena popiersia będzie wynosić 45 dolarów, czyli tyle samo, co poprzednie produkty z tej linii (pięciu kapitanów, admirał Kirk, i komandor Spock).

  Dołączona grafika

  Popiersie kapitana Pike'a

  Źródło: TrekMovie[/more]

  Infango
  Participant
  #68612

  Te figurki BORG są zarąbiste

  Eviva
  Participant
  #68613

  Te figurki BORG są zarąbiste

  Ja wolę figurki mojej załogi - chciałabym takie miec, ale jeśli Sheridan nie zrobi mi przysługi, no to nic z tego.

  biku1
  Participant
  #68735

  Jakbyście mieli ochotę pooglądać jeszcze w innych ujęciach te figurki Treka i zresztą nie tylko z niego to proszę TUTAJ jest galeria ze zdjęciami.

  Dołączona grafika

  I. Thorne
  Participant
  #68761

  Te figurki BORG są zarąbiste

  Ja wolę figurki mojej załogi - chciałabym takie miec, ale jeśli Sheridan nie zrobi mi przysługi, no to nic z tego.

  Można was pogodzić. Chciałbym zobaczyc Spocka jako człon Borga :> W końcu w innym uniwersum Borg mógłby wcześniej zawitac do alfy 😀

  Xalein
  Participant
  #68762

  W końcu w innym uniwersum Borg mógłby wcześniej zawitac do alfy 😀

  Może też zasymilować starego Spocka.

  I. Thorne
  Participant
  #68772

  Pomyślcie, podchodzi zasymilowany Spock do Kirka i mówi "Logika jest nieistotna". Kirk od razu dostałby zawału i Federacja nie miałaby żadnych szans 😀

  Q__
  Participant
  #245381

  Kiedyś nowe były figurki z roku 2009, dziś z 2021. Mianowicie te wyprodukowane przez EXO-6, a przedstawiające Picarda i Datę w wersji z FC:
  https://trekmovie.com/2022/01/03/review-exo-6-star-trek-first-contact-captain-picard-and-commander-16-figures-video/

  Q__
  Participant
  #245455
  Q__
  Participant
  Q__
  Participant
  Q__
  Participant
  #246318

  A teraz wychodzi na to, że doczekamy się bohaterów Prodigy w wersji zabawkowej (niestety będzie to wariant bezmundurowy):
  https://trekmovie.com/2022/02/18/playmates-reveals-first-wave-of-star-trek-prodigy-toys/
  https://blog.trekcore.com/2022/02/first-star-trek-prodigy-action-figures-playmates-toys/

  Q__
  Participant
  #246596

  Dla figurek bohaterów będą i figurki foteli 😉 (minimum jeden, z Ent-E, dla Picarda/Rikera/Daty?):
  https://blog.trekcore.com/2022/03/exo6-star-trek-first-contact-uss-enterprise-e-captains-chair/

  Q__
  Participant
  Q__
  Participant
  #247379
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 37 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram