Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowe Deep Space Nine, stargate'owy kapitan

Nowe Deep Space Nine, stargate'owy kapitan

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #8279

  3IVmeSq.jpg

  Już od ponad tygodnia w internecie było głośno od plotek na temat nowego serialu Star Trek, za projekt którego bierze się CBS. Faktem jest, że takie plotki już dawniej wypływały, ale to, że tym razem mówiło się o dość solidnej ekipie - producentami mają być Robert Burnett, Bryan Singer i Christopher McQuarrie), a scenariusz ma pisać Geoffrey Thorne - pozwalało wierzyć, że coś jest na rzeczy. I rzeczywiście było.

  [more]Nowa, niezatytułowana jeszcze seria nie ma być kolejną wtórną produkcją, oferującą zużyty schemat dzielnej załogi okrętu, która co tydzień rozwiązuje inny problem. CBS (rzekomo) uczy się na błędach i zamiast patrzeć w kierunku Enterprise, Voyagera czy TNG, przyjrzało się niedocenionemu w swoim czasie DS9, któremu najbliżej było do typowej space opery (i jak pokazał późniejszy sukces nBSG, nie był to gatunek bez przyszłości). A więc powrót na stację (lub planetę, tego jeszcze nie sprecyzowano) i wielowątkowa fabuła kręcąca się wokół tego, co najważniejsze, czyli postaci. A coś więcej? Niewiele, tylko jeden konkret, który powinien ucieszyć fanów Stargate - na czele obsady stanie Joe Flanigan znany dawniej jako John Sheppard z Atlantis.
   

  eiUwGPw.jpg

  O fabule wiadomo tylko tyle, że dzieje się w przyszłości - tej povoyagerowej, a nie abramsowej. W paru miejscach w internecie przewinęły się teorie na temat Iconian, ale to najpewniej pobożne życzenia części graczy Star Trek Online.

  Źródło: 1.04News[/more]

  LIBERTO
  Participant
  #120812

  dobre. 

  ale jutro już ściągniesz tego primaaprilisa, co nie? 😉

  Piotr
  Keymaster
  #120813

  No co Ty? zostanie!

  Smiecho
  Participant
  #120814

  A niech Cię Ferengi sprzedadzą... Dałem się nabrać... 🙂

  mad
  Participant
  #120816

  ejjj poważnie czy fake?

  I. Thorne
  Participant
  #120819

  A to nie MacGyver ma byc admiralem Rossem?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram