Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nie będzie trzeciego sezonu Stargate Universe

Nie będzie trzeciego sezonu Stargate Universe

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 28 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5996

  Złe wieści dla fanów uniwersum Gwiezdnych Wrót. Kanał Syfy ogłosił, że Stargate Universe zakończy się wraz z drugim sezonem.

  [more]

  Dołączona grafika

  Niewielkim pocieszeniem dla widzów będzie wiadomość, że ostatnie 10 epizodów zostanie wyemitowane zgodnie z planem po trwającej właśnie przerwie.

  Oznacza to, że po 13 latach ciągłej emisji kolejno Stargate SG-1, Stargate Atlantis i Stargate Universe rok 2011 będzie pierwszym bez nowego sezonu serialu spod znaku Gwiezdnych Wrót.

  Źródło: Blastr[/more]

  OmegaOne
  Participant
  #95218

  To dopiero dramat ;>

  Bartas
  Participant
  #95219

  Mi tam będzie trochę szkoda... jaki był ten serial taki był ale czasem nawet lubiłem go obejrzeć. Ciekawe czy zakończą jakoś ten serial w sensie Destiny wróci do domu? A zaczynało być ciekawie...

  Lo'Rel
  Participant
  #95220

  Omega, dramat może nie, ale jestem cholernie niepocieszony tym faktem. O wiele gorsze szmiry ciągną się latami w tv, chociażby kretyńki Dr Who. Serial który może się fajnie rozwinąć jak zwykle tej szansy nie dostanie. Świetnie.

  Coen
  Participant
  #95222

  Doktor ma spore grono fanów, które widzą z nim sens, więc nazywanie go kretyńskim jest chyba przesadą.Co do SGU to nie będę po nim płakał, z wszystkich seriali SG był moim zdaniem najcieńszy, uważam że pieniądze na niego dużo lepiej było wydać na 6-7 sezon SGA.W sumie ciekawi mnie, kręcą teraz jakiś serial dziejący się z kosmosie?

  OmegaOne
  Participant
  #95223

  Coen: Raczej nie.Bartas: Nie będzie sensownego zakończenia bo zdjęcia do sezonu zakończyły się wcześniej, a ten cancel to tak z choinki.

  Galactica
  Participant
  #95225

  I nie będę miał co oglądać 🙁 Szkoda. Drugi sezon poza jednym odcinkiem był całkiem całkiem. Nie wiem co za ludzie pracują w SyFy, ale szkoda mi ich. Tylko kasacje. Niech skasuja modę na sukces czy coś w tym stylu.A zapomniałem! Przecież moda na sukces jest niezniszczalna.

  Magnes
  Participant
  #95234

  Telewizja Syfy anulowała właśnie wszystkie seriale SF jakie miała - a zarówno Caprica jak i SGU to była mocna, ambitna telewizja SF. Jak widać zbyt ambitna dla widzów Syfy (i niestety także dla większości fanów Stargate i BSG). W Syfy pozostały tylko komedie i Wrestling, a dojść mają jakieś kalki Heroes i kalka Being Human z BBC.Z seriali SF, które nie dzieją się we współczesnośc chyba już nic nie zostało.

  Diabeu
  Participant
  #95239

  Z SyFy jest jeszcze Eureka (bardzo fajny serial) oraz Warehouse 13. Wciągnąłem ostatnio tego ostatniego wszystkie odcinki (2 sezony po 12 epów) i zabawę miałem przednią. Świetny serial, polecam jak ktoś lubi lekkie sci-fi z dobrym humorem i wyrazistymi postaciami.Aha- no i W13 będzie następny sezon bo SyFy przedłużyło.

  Piotr
  Keymaster
  #95241

  W13 i wyraziste postacie? Te poboczne, drugoplanowe to tak, ale główna para agentów to porażka. To taki Mirror Univers X-Files. ;)Edit: dla pewności - to nie komplement. ;>

  Cross
  Keymaster
  #95242

  Warehouse 13 to tragedia, Eurekę da się obejrzeć, ale raczej jako pastisz. Dobrze, że Anglicy są bardziej wyluzowani i nie muszę się bać o Doktora 🙂

  Flashbones
  Participant
  #95243

  Warehouse 13 widziałem 2 odcinki i więcej nie chce, natomiast Eurekę polecam taki fajny lekki serial dla relaksu.

  Diabeu
  Participant
  #95244

  W13 i wyraziste postacie? Te poboczne, drugoplanowe to tak, ale główna para agentów to porażka. To taki Mirror Univers X-Files. 😉

  Edit: dla pewności - to nie komplement. ;>

  Główna para bardzo fajna i gdzie im tam podobieństwa do Muldera i Scully.

  To, że on młody i przystojny a ona piękna i ruda to tyle ich łączy z w/w dwójką.

  sjurek102
  Participant
  #95247

  A, to dopiero smutna wiadomość na koniec roku, a myślałem że będzie więcej...

  Cross
  Keymaster
  #95251

  Smutnych wiadomości? Daj im szansę 😎

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 28 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram