Forum Trek.pl Newsy Star Trek Następny Star Trek bez Chekova?

Następny Star Trek bez Chekova?

Tagged: ,

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #8559

  kazw4le3ne09kfcfslmi.png

  Wiadomo już, że powstanie czwarty film Star Trek, dziejący się w linii czasowej stworzonej przez Abramsa (tzw. Kelvin timeline), okazało się też, że w filmie zobaczymy Chrisa Hemswortha, ponownie w roli George'a Kirka. Ale co będzie z Chekovem?

  Jak informowaliśmy, Anton Yelchin, odtwórca roli Pavla Chekova, zginął w wypadku. Przed filmowcami trudna decyzja - wybrać nowego aktora, by wcielił się w rolę sympatycznego Rosjanina lub w jakiś sposób się z nim pożegnać. Ze słów J. J. Abramsa wynika, że możemy oczekiwać tego drugiego.

  W niedawno udzielonym wywiadzie stwierdził, że Yelchina nie da się zastąpić, że nie może sobie wyobrazić kogoś innego na jego miejscu i zmarłemu aktorowi należy się coś lepszego. Jest jednak za wcześnie, by o tym mówić.

  Jak uważacie? Czy powinien pojawić się nowy Chekov?

  Źródło: Blastr

  kotek
  Participant
  #122914

  Chekov to świetna postać. Nie powinniśmy tak zubożać ST nie angażując innego aktora do tej roli. Jestem pewna, że Anton Yelchin nie chciałby być jedynym jej odtwórcą, a wraz z jego odejściem odejdzie postać przez niego grana.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram