Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Następna grywalna frakcja została wybrana

Następna grywalna frakcja została wybrana

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • Kell Aset
  Participant
  #5591

  Jakiś czas temu odbyło się oficjalne głosowanie dotyczące następnej frakcji, której pojawienia się chcą gracze Star Trek Online.

  • Borg
  • Romulan
  • Dominion
  • Cardassian
  • Horta

  Ankieta na oficjalnym forum

  Wygrali Romulanie, jednak o dziwo ledwo 11439 graczy wzięło udział w danym głosowaniu, z czego 235 z nich głosowało na Horta - ta "rasa" była raczej dość oczywistym żartem ze strony Cryptic.

  [more]


  Przyznam że ja także głosowałem. Choć póki co nie gram w STO, to jednak mogłem oddać mój głos. Niestety Cardassianie nie wygrali ale cóż, może następnym razem, szczególnie że na oficjalnym forum jest nieoficjalny temat o kolejnej rasie która powinna się pojawić po Romulanach. Cardassianie prowadzą póki co.[/more]

  Flashbones
  Participant
  #89523

  Niestety Cardassianie nie wygrali

  Także glosowałem na Carassian, szkoda, ale romki też mogą być, jak ich dodadzą to wtedy wrócę do gry.

  I. Thorne
  Participant
  #89525

  Wiadomo było, że Romulanie wygrają, a i tak Kardazjan dadzą nastepnych.Tylko mi się zdaje, że będą to dodatki pudełkowe, a nie Season Ilestam.

  Kell Aset
  Participant
  #89555

  Nie tak dawno ogłaszali milion aktywnych kont w STO a w tak ważnym raczej głosowaniu bierze udział tak mało ludzi 😮 no szkoda szkoda. W każdym razie ja poczekam na pojawienie się grywalnego Cardassian Union w grze, pewne dość długo poczekam ale dopiero wtedy pomyślę czy warto zainwestować w STO.

  Flashbones
  Participant
  #89557

  Ja poczekam na romków, grałem do RA5 tylko federacją, klingonami próbowałem, ale jakoś nie było tak fajnie jak federacją, może gra romulanami będzie ciekawsza.

  Kell Aset
  Participant
  #89593

  Choć w czasie bety dość krótko mogłem pograć Klingonem to jednak było bardzo fajnie, o wiele bardziej niż Federacją muszę Ci powiedzieć (pomijając fakt braku contentu PvE). Lubiłem te PvEvP zony, włączałem Cloak ON i latałem szukając kogoś z Federacji, stawałem za nim przełączając moc na uzbrojenie, Cloak OFF i atakowałem hehe jeśli nie szło zbyt dobrze bo choćby nagle nie walczyłem z jednym a dwoma statkami to zawsze starałem się wycofać, przełączać moc na silniki + skill evasive maneuvers który dawał szaloną prędkość mojemu małemu stateczkowi. Oczywiście przekierowanie mocy na tylne tarcze, a w krytycznych momentach skill emergency power to shields czy jakoś tak. Takie polowanko heh ^_^ , a ja zazwyczaj nie lubię PvP w grach mmorpg, dziwne 🙂 .

  Gra Klingonami wymagała nieco innego podejścia i mi się to strasznie spodobało jednak były minusy posiadania zdolności maskowania jak chyba słabszy hull i tarcze (odrazu po wyłączeniu cloak tarcze podnosiły się powoli) niestety.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram