Forum Trek.pl Newsy Star Trek Najwięcej osób w strojach trekowych?

Najwięcej osób w strojach trekowych?

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #5389

  Całkiem niedawno w naszym serwisie o Star Trek Online ukazała się informacja o próbie bicia rekordu Guinessa w ilości osób przebranych w stroje ze Star Treka. Event miał miejsce 14 lutego w Londynie. Niektórzy twierdzą, że liczba 99 osób, które faktycznie przybyły, zostanie niebawem przebita w Las Vegas. Jesteście ciekawi jak to wyglądało? Obejrzyjcie filmik:

  Źródło: SCI FI Wire

  Barusz
  Participant
  #86287

  Jakoś mamy kryzys w fandomie. Sorry, ale liczba 99 nie robi na mnie wielkiego wrażenia.

  Lo'Rel
  Participant
  #86289

  99? jaka porażka

  The D
  Participant
  #86389

  Czepiacie się. Ja tam na żywo nie widziałem nigdy więcej niż 3 osób w pełnych kostiumach trekowych. A gwiezdnowojennych nie więcej niż 10.

  Slawek
  Moderator
  #86390

  Oglądałem kiedyś filmy z konwentów w USA, na które przybywają z reguły setki osób, i śmiem twierdzić, że na jednym takim przeciętnym zlocie jest więcej cosplay'owców niż te 99 w Londynie.

  cinus
  Participant
  #86411

  Wszyscy macie po części rację. Sęk w tym, że po raz pierwszy oficjalnie te osoby policzono i rekord został wpisany.

  The D
  Participant
  #86494

  Aż dziwne, że nikt nie zwrócił uwagi na faceta podobnego do Picarda 😉 Nawet niektóre miny robił tak samo jak Stewart.A wracając do kostiumów, to trzeba przyznać, że była spora różnorodność. Taki federacyjny mundur jest stosunkowo prosty i dość łatwo dostępny (nawet u nas pojawiają się na allegro czy sklepiku Sheridana). Ale już taki pełny post TOS-owy strój klingoński trzeba wykonywać na zamówienie, albo składać i dopracowywać samemu. Widziałem też mężczyznę w pełnej Kardazjańskiej charakteryzacji.

  Q__
  Participant
  #249843
Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram