Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Mortal Kombat: Legacy na YouTube

Mortal Kombat: Legacy na YouTube

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Participant

Na YouTube można już oglądać odcinki internetowego serialu Mortal Kombat: Legacy. Jest to o tyle gratka dla fanów Star Treka, że gra tam m.in. Jeri Ryan, znana bardziej jako 7z9 z Voyagera.

W dalszej części newsa możecie obejrzeć dwa pierwsze odcinki.

[more]W zamyśle produkcja ma opowiadać o historii wszystkich postaci z uniwersum Mortal Kombat, zarówno tych widzianych tylko w grze, jak i filmowych. Serial można będzie oglądać za pomocą usługi YouTube Live.

[/more]

Diabeu
    Participant

W zamyśle produkcja ma opowiadać o historii wszystkich postaci z uniwersum Mortal Kombat, zarówno tych widzianych tylko w grze, jak i filmowych

A gdzie tam, przeca w Mortal Kombat Armageddon było 60 postaci, nie wiem skąd to info masz.

Postaci są tylko te najbardziej znane i klasyczne, jak Scorpion, Sub-Zero, Jax, Sonya Blade, Johnny Cage, Baraka, Kano, Kitana i jeszcze paru innych.

Slawek
    Moderator

Postaci są tylko te najbardziej znane i klasyczne, jak Scorpion, Sub-Zero, Jax, Sonya Blade, Johnny Cage, Baraka, Kano, Kitana i jeszcze paru innych.

Czy ja wiem, trochę tego może być - http://mortalkombat.wikia.com/wiki/Mortal_...rmed_Characters

Pierwszy odcinek taki "meh" - gdybym włączył to przypadkiem w TV to bym pomyślał, że kolejne CSI czy coś w tym stylu. Drugi już nieco lepszy, gdyż wreszcie zrobiło się brutalnie, jak na serię przystało (po ciosie Jaxa w wiadomym momencie aż się wzdrygnąłem). Ogólnie będę oglądał z czystej ciekawości, aby zobaczyć jak przedstawili postacie z gry w nowej formie. Szkoda tylko, że takie to krótkie - średnio 10min/odcinek.

Diabeu
    Participant

Czy ja wiem, trochę tego może być - http://mortalkombat.wikia.com/wiki/Mortal_...rmed_Characters

No to 20 a nie 60 w dalszym ciągu 😛

Ja sobie zaraz obejrzę te 2 epy naraz.

cinus
    Participant

Co do postaci, to nawet szczerze nie pamiętam, ale jedno z dwóch - albo miało być 'większości', albo miałem na myśli, że ze wszystkich serii ;)Anyway, fanem MK nie jestem, jak i również innych mordobić (choć Matrix był niezły w tej kwestii), więc nie bijcie posłańca 😀

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram