Forum Fantastyka Star Trek Majel Barrett-Roddenberry

Majel Barrett-Roddenberry

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Senok
  Participant
  #7245

  Dzisiaj mielibyśmy 81 urodziny Majel Barrett-Roddenberry, żony Gene'a Roddenberry'ego... i stąd właśnie ten wątek.I tutaj kilka ciekawostek na jej temat... sprawdziłem informacje na kilku stronach i się potwierdzają, ale jeśli się mylę, to proszę o sprostowanie.- grała Pierwszego Oficera "Number One" w TOS: The Cage,- grała Siostrę Christine Chapel w TOS,- zagrała Lwaxana'ę Troi w Star Trek: The Next Generation i Star Trek: Deep Space Nine,- podkładała głos komputera pokładowego Enterprise w produkcjach Star Trek (filmy, etc.).Nie wiedziałem o tym wszystkim, więc może i dla Was będzie to ciekawostką?Jestem też ciekaw, czy można ją jeszcze gdzieś zobaczyć w Star Trek'u?Podobnie czy Gene Roddenberry zagrał też jakiś epizod w swojej sadze?

  Barusz
  Participant
  #110502

  Gene nie grał. Majel była po jego śmierci producentką Andromedy i Eatrh: Final Confilct, w tym drugim serialu też grała, odeszła, gdy zaczeły się one staczać.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram