Forum Fandom Kluby i grupy TrekSfera Forum organizacyjne Lista mediów

Lista mediów

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • Dzikowy
  Participant
  #5034

  Agora S.A. - spróbuję przez:1. Wojtka Orlińskiego2. Tok FM - do dziennikarzy, którzy udzielają się społecznie spróbuję się dobrać przez org. pozarządowe3. Spotkania na Czerskiej - jakieś pisania blogów i inne akcje, które tam organizują."Polityka"przez autora artykułu o ST przy okazji ostatniej pełnometrażówkiTVNpojęcia nie mam. Znajomy od lat współpracuje ze stacją, ale to kombinat :PCele:TVN - wywiad lub sprawozdanie w "lepszym paśmie" 🙄 , minimum tvn WarszawaTok FM - patronat medialny, zajawki w wiadomościach kulturalnych, a najlepiej godzinna dyskusja w programie kulturalnym (ew. w paśmie wieczornym)Gazeta Wyborcza i Gazeta.pl - regularne zajawki o imprezie, wywiad z którąś szyszką :)Polityka - patronat medialny, artykuł o fandomie czy czymś powiązanym z Avą wspominający o imprezie, zapowiedź w dziale kulturalnym.Cele minimum: miejsce na reklamę ze free 😎

  biter
  Participant
  #78869

  Nie ograniczaj się do TOK.FMEska Rock - Często bawią się w takie imprezy - Teraz Festival Komiksu sponsorują.Prasa:Trzeba alternatywnie spróbować prasę warszawską jeśli by się nie udało z GWTelewizja:TVN, cały kombinat.POLSATjeśli byśmy zamierzali zrobić spotkania z jakimiś poważnymi ludźmi to można postukać do Discovery, oni mieli kiedyś nawet całą serię programów o fizyce w ST i SW.Portale Internetowe:Onet.plWp.pl - sponsoruje festiwal komiksuO2.pl - typowo młodzieżowy jest.N-K.impreza jest w Wawie więc może macie jakiś miejski Portal.

  Dzikowy
  Participant
  #78871

  Podałem tylko te, które chcę łapać w pierwszej kolejności. Poza tym wszystkie powyższe ściśle ze sobą współpracują, dlatego moze uda się zrobić "sprzedaż wiązaną".

  biter
  Participant
  #78875

  Gdyby udało się namówić Ave do tego przemarszu przez miasto to byśmy mieli reklame w TV bez potrzeby proszenia. Toż by się połowa telewizji zleciała żeby zobaczyć bandę wariatów z miecami świetlnymi i spiczastymi uszami.

  Dzikowy
  Participant
  #82290

  Mamy potwierdzenie patronatu "Gazety Stołecznej", "Co jest Grane?" oraz ich wydań internetowych. Czas na kolejne. 🙂

  fluor
  Keymaster
  #82297

  Jest dobrze... jest świetnie :>

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram