Letnia wyprzedaż w stoczni

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #6838

  Dołączona grafika

  Jeśli marzysz o nowym statku w Star Trek Online, ale brakuje ci odrobiny C-Pointów, to teraz jest dobry moment, aby zajrzeć do C-Store. Do 2. lipca, do godziny 19:00 polskiego czasu wszystkie statki - z jednym małym wyjątkiem - można kupić z 20% upustem. Co kosztowało wcześniej 2000CP teraz można nabyć za jedyne 1600CP, a okręty za 800CP kosztują teraz 640CP.

  Promocja nie dotyczy klasy Armitage, która zagościła w grze niedawno, jak również mostków i wnętrz statków.

  Źródło: StarTrekOnline.com

  Akimmu
  Participant
  #106077

  Nie da się nic zrobić, żeby tam promocja trwała troszke dłużej??? 5 dni to dość krótko. I takie pytanko jak ktoś ma poziom 46 to może kupić statek z promocji za c-points, dla poziomu 50 i mieć go w hangarze, a użuwać jak się osiągnie poziom vice Adnirała, czy nie ma co mażyć i musi awanasować?No i tak jeszcze jakby ktoś się orientował, trudno jest kupić c-points za cash z polski, jakiś przelew w dolarach lub euro, czy można doładować z paysafecard, jak ktoś przerabiał już ten temat to prosze o radę. Pozdr.

  LIBERTO
  Participant
  #106078

  promocja to promocja, nie może być pernamentna 😉 poza tym to cryptic decyduje o obniżce i na pewno jakiś powód takij a nie innej promocji mamożesz kupić wcześniej statek i bedzie on spokjnie czekam aż będziesz mógł z niego skorzystać po osiągnięciu odpowiedniego lvlapłacić można na kilka sposobów, ale wg mnie najlepszym jest paypal-automatycznie przelicza waluty i jest dość bezpieczny, na konto pp wpłacasz tyle ile potrzebujesz i nie ma w zasadzie żadnego ryzyka

  Smiecho
  Participant
  #106081

  Liberto uprzedził mnie o kilka minut z odpowiedzią. :)Od siebie dodam tylko tyle, że kiedy raz chciałem sobie dokupić trochę C-Pointów (bo brakowało mi dilithium), to też skorzystałem z PayPala. Ma on tą zaletę, że przyjmuje zwykłe przelewy bankowe, więc w moim przypadku wyglądało to tak:1. przelew w złotówkach z mojego codziennego banku (zwykłe konto ROR) na konto PayPal (czyli zwykły przelew na podany numer konta IBAN),2. kupno w C-Store punktów Zen za pomocą płatności PayPal,3. transfer punktów Zen do gry STO, co jednocześnie zamienia punkty Zen w upragnione C-Pointy.Z mojego punktu widzenia to było najwygodniejsze (nie mam i nie chcę mieć karty kredytowej), chociaż wiem, że ma to kilka minusów:* przelew bankowy z pierwszego punktu idzie chyba dzień - kasa nie pojawia się na koncie PayPal od razu. Oczywiście można wpłacić z wyprzedzeniem jakąś kasę, ale to trochę blokuje te pieniądze.* ze względu na zaokrąglenia i zmiany kursów walut na koncie PayPal zostają niewykorzystane i zablokowane grosze.Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest codzienne ciułanie dilithium. Jego wymiana na C-Pointy w grze to moment. Minus: jedną postacią i do tego na niskim levelu to długotrwała operacja... Ale mając kilka postaci, z których każda refiniuje dziennie 8k dilithium można już zaszaleć.

  LIBERTO
  Participant
  #106083

  Smiecho z pp można oprzelać pieniżki z powrotem na konto, tylko czy jest sens przelewać 20 czy 30 groszy? 😉 co innego oczywiście kilka kilkanaście złotych, ale jako że pp można używac w wielu transakcjach internetowych w tym zakupów to chyba nie ma sensu

  Melnikor
  Participant
  #106084

  Nie da się nic zrobić, żeby tam promocja trwała troszke dłużej???

  Nie no, oczywiście że się da. Zadzwoń do Dana Sthal'a producenta wykonawczego STO albo wykup Cryptic od PWE.

  PS. Te trzy "?" zwiększają moc pytania czy jak?

  Smiecho
  Participant
  #106085

  z pp można przelać pieniżki z powrotem na konto, tylko czy jest sens przelewać 20 czy 30 groszy?

  Nawet jeśli jest sens, to nie jest to możliwe. Nie można wypłacić mniej niż jakieś kilkuzłotowe minimum. Tak więc kilka groszy będzie się kisić w PayPalu, albo wpłacisz jeszcze 10zł i wtedy będziesz mógł wypłacić całość.

  Wiem, pokrętne...

  LIBERTO
  Participant
  #106086

  a wiesz ze możliwe. w sumie nie wczytywałem się jakie jest minimum. ale dobrze wiedzieć. tak czy owak to najlepsza forma opłacania cstore i abonamentu w STO

  Koval
  Participant
  #106093

  Witam wszystkich.Akimmu pytałeś o paysafecard - tak jest taka możliwość. Kupujesz normalnie kod paysafecard, logujesz się do swojego portfela PW, w opcjach zasilenia wybiersz paysafecard i dalej już prowadzi Cię samo. Zen pojawia się od razu po transakcji, pozostaje tylko przeliczyć na cp przelewjąc na Holodek.

  Akimmu
  Participant
  #106095

  Dzięki za pomoc, na pewno skorzystam z rad, może jeszcze zdążę się też załapać na promocje. Jeśli chodzi o paysafecard, to rozumie, że kupując za kod z karty zen to złotówki sam system sobie przelicz ile zetów n a karcie tyle zen będę miał. Potem tylko zamienić na c-points.A co do dylithium zbieram na okrągło by wymieniać na c-point, choć idzie powoli w szczególności, że dostałem teraz misję eksploracji 3 nieznanych systemów Star Cluster. Najbardziej właściwym miejsce wydawało mi się że to jest D'kel Star Cluster w sektorze Klingońskim, ale jak już udało mi się tam wlecieć i jedyne co mogłem to skanować anomalie, po blisko godzince sobie odpuściłem bo nie znalazłem ani jednego sytemu tam do odkrycia, więc zgłupiałem i nie wiem gdzie mam teraz zbadać 3 systemy w Star Cluster.Jakby ktoś wiedział o chodzi to proszę o jakiekolwiek wskazówki, szybciej uzbieram c-point na nowe statki, choć już z pewnością na następną promocje c-store.

  Koval
  Participant
  #106100

  Bardziej złożonePaysafecard kupujesz za złotówki, ale Zen już za € - system sam Ci przeliczy. Na stronie paysafecard możesz sprawdzić aktualny kurs. Przed transakcją wybierasz za ile € chcesz dokonać zakupu (opcje są 4,5 / 9 / 18 / 27 i 45) obok jest podane ile Zen za to dostaniesz.Co do skanowania systemów, to w Star Cluster co któraś anomalia jest systemem do zbadania (wydaje mi się, że losowo), po wejściu do takiego systemu dostajesz informację co masz tam wykonać.

  Akimmu
  Participant
  #106110

  Dzięki dziś pewnie się przejdę po paysafecard, szkoda, że te kwoty w przeliczeniu o kurs, zawsze zostawiają jakieś drobne na tych kartach, ciężko je później wykorzystać. No ale ktoś musi zarabiać:-) Miałem w palnie kupić 3 statki na promocji, to na razie kupie jeden po normalnej cenie, poczekam aż się tafii jeszcze okazja z rabatem.Co do systemu D'kel Star Cluster to rozumiem że dobrze zrozumiałem to jest właśnie ten Star Cluster opisany w misji. Zastanawiam się czy może nie mogę explorować tam systemów nowych ze względu na poziom i to, że wlatuje do strefy Klingowskiej warunkowo. Bo w każdym innym miejscu na razie jak badałem systemy nieznane, to trafiałem najpóźniej po 3 do 5 razach na exploracje, w D'kel Star Cluster skanowałem łącznie kilkadziesiąt razy i to tak powyżej 50, no i tylko skanowałem anomalie, dlatego nie wiem o co chodzi i jak zakończyć to zadanie. Może badam nie tam gdzie trzeba, ale opis zadanie nie jest tak precyzyjny, żeby wiedzieć na 100% czy chodzi o D'kel Star Cluster, bo pisze tylko zbadaj Star Cluster 3 razy i zamelduj do dowództwa floty.Jak masz jakiś pomysł o co chodzi to z góry dzięki za radę. Pzodr.

  Piotr
  Keymaster
  #106113

  A podaj nazwę misji.

  Akimmu
  Participant
  #106114

  Explore new world, zbadaj 3 systemy in Star Cluster, after raport Star Flet command. za misję jest ponad 1400 dylythium.Pisze z głowy, ale jak będę w domu, to sprawdzę dokładnie i podam szczegółowo, poprawki wprowadzę do tej wiadomości.

  Jamjumetley
  Participant
  #106115

  Zastanawiam się czy może nie mogę explorować tam systemów nowych ze względu na poziom i to, że wlatuje do strefy Klingowskiej warunkowo. Bo w każdym innym miejscu na razie jak badałem systemy nieznane, to trafiałem najpóźniej po 3 do 5 razach na exploracje, w D'kel Star Cluster skanowałem łącznie kilkadziesiąt razy i to tak powyżej 50, no i tylko skanowałem anomalie, dlatego nie wiem o co chodzi i jak zakończyć to zadanie.

  Głupie pytanie, ale czy nie trafiłeś może akurat na Multiphasic Event? Przez godzinę gromady wypełnione są głównie cząsteczkami, a tylko czasem trafia się jakiś system do badania.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram