Forum Trek.pl Newsy Nauka i Technologia Kosmici istnieją? Rewelacje Mitchella

Kosmici istnieją? Rewelacje Mitchella

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 176 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #3961

  Edgar Mitchell, szósty człowiek na księżycu, członek misji Apollo 14, doktor aeronautyki i astronautyki twierdzi, że ludzkość nie jest sama we wszechświecie, a ponadto - obcy odwiedzają naszą planetę!

  [more]Według Mitchella, rządy państw na Ziemi ukrywają prawdę przed ludźmi. Swoją opinię opiera on na znajomościach wśród wysoko postawionych wojskowych w armii Stanów Zjednoczonych.

  "Kosmici kontaktowali się z ludźmi wiele razy, ale rządy ukrywają prawdę od sześćdziesięciu lat" powiedział Mitchell dla gazety "Daily Mail". Miał także stwierdzić, że wiedział o tym, iż wszystkie wizyty obcych są natychmiast tuszowane. "Obracałem się w kręgach wojskowych i wywiadowczych, które wiedzą, że pod powierzchnią tego, co jest znane opinii publicznej, spoczywa prawda: tak, byliśmy odwiedzani" - mówi. "Ostatnio wystarczy zresztą czytać gazety, by zauważyć, że to się zdarza dosyć często" - dodaje.

  Astronauta potwierdza zarazem, że wygląd kosmity można opisać w kilku słowach, jako mniej więcej taki, jak sobie wyobrażamy - a zatem mały, szary ludzik z dużymi oczami. Według Mitchella przybysze są dużo bardziej zaawansowani technologicznie od nas i mają pokojowe zamiary, gdyż już dawno byśmy wyginęli, gdyby było inaczej.

  Oczywiście NASA krytycznie odniosła się do rewelacji Mitchella, co zresztą nie może dziwić.

  Informacja zaczerpnięta z portalu Dziennik.pl.[/more]

  Eviva
  Participant
  #60247

  Gdyby powiedział, że mają spiczaste uszy, to bym mu uwierzyła, ale tak...

  cinus
  Participant
  #60248

  ;P elfy wymarły podobno

  fluor
  Keymaster
  #60252

  A widziałeś jakieś elfie skamieliny kiedyś? 😉

  Eviva
  Participant
  #60253

  Ze szkieletu niesposób poznać kształt uszu. Skąd wiadomo, czy niektóre stareńkie szkielety NIE należały do elfów?

  semko
  Participant
  #60255

  A neandertalczycy to byly pewnie orki tylko wszystkie wymarly po tym jak jakis pigmej wrzucil pierscien do wulkanu.

  lszekg
  Participant
  #60256

  Dodatkowo jeszcze zacznijmy uważać że Szekspir był klingonem (bo zemsta najlepiej smakuje podana na zimno) ;>.Ki czort wie czy w kosmosie są szare ludziki. Jest też drugie wyjście facet zdziadział.

  zdarom
  Participant
  #60258

  Zdziadział czy nie ale coś w tym na pewno jest, czyli to że nie jesteśmy sami we wszechświecie.

  fluor
  Keymaster
  #60259

  Ze szkieletu niesposób poznać kształt uszu. Skąd wiadomo, czy niektóre stareńkie szkielety NIE należały do elfów?

  Czy elfy to tylko ludzie z długimi uszami? 😀

  Barusz
  Participant
  #60261

  W ENT "Carbon Creek" Trip, nie mogąc się nadziwić opowieści T'Pol, powołuje właśnie przykład grabarza i tego, że nie zauważył uszów Vulcana, więc coś jest na rzeczy...

  Lo'Rel
  Participant
  #60263

  Bla bla bla, jasne. I cały świat ukrywa to przed sobą, pytanie tylko: po co??? Szare ludziki, brednie jak mało co. Życie we wszechświecie, poza Ziemią, pewnie istnieje, ale nikt tu do nas nie przylatuje. Chyba że jakieś urojenia dziadziusia żyjącego zimną wojną i teoriami spiskowymi oblatują świat.

  fluor
  Keymaster
  #60264

  Wbrew pozorom to ma sens - w starożytnym Egipcie kapłani mieli dostęp do bogów, przewidywali zaćmienia i to dawało im władzę nad ludem. Teraz chociażby informacja o kontakcie z obcymi też daje władzę (technologie, itp), która jest tym cenniejsza im mniej osób wie.

  Lo'Rel
  Participant
  #60265

  Ale za dużo z tym wszystkim zachodu. Starożytni potrafili przewidzieć zaćmienia nie dzięki kosmitom, a dzięki nauce. Za dużo w tym wszystkim Treka i SG1.

  fluor
  Keymaster
  #60266

  Ależ nie twierdzę, że starożytni mieli kontakty z obcymi, po prostu wykorzystywali elitarną wiedzę we właściwy sobie sposób. W ten sposób dzisiejsze państwo może posiąść nagle jakąś rewolucyjną wiedzę i odpowiednio ją wykorzystać.Nie chodzi tu nawet o ukrywanie faktów, wystarczyłoby samo nieprzyznanie się do kontaktów z obcymi. Przyznasz chyba, że informacja o przybyszach spoza Ziemi mogłaby doprowadzić do dość rewolucyjnych zmian na świecie.

  Lo'Rel
  Participant
  #60267

  Oczywiście, że tak. Ale czy nie właśnie o to chodzi? Można tak gigantycznie wielką sprawę ukrywać przez jakiś czas, ale w końcu coś, o tak rozległym oddziaływaniu wymyka się spod kontroli. A przez 60 lat nikt nigdy w historii nie przedstawił żadnego dowodu na to, że obcy nas odwiedzają. Każda taka nowinka zostaje zmiażdżona przez świat naukowy i zdrowy rozsądek ludzi którzy to oceniają.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 176 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram