Forum Trek.pl Newsy Star Trek Komiksy o Klingonach, po klingońsku

Komiksy o Klingonach, po klingońsku

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Tom
  Participant
  #3142

  Począwszy od kwietnia bieżącego roku IDW Publishing rozpocznie wydawanie komiksów opisujących wydarzenia znane ze Star Trek: The Original Series. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie to, że zdarzenia te zostaną opisane z punktu widzenia Klingonów, i w ich ojczystym języku. Wydawnictwo nazwane Star Trek: Klingons: Blood Will Tell będzie składać się z pięciu czterdziestostronicowych zeszytów, a do każdego z nich dołączony zostanie skrypt zawierający tłumaczenia scen na język angielski. Dodatkowo będą ukazywać się trzydziestodwustronicowe wersje komiksów, całe w języku angielskim. Autorami scenariusza są Scott i David Tipton, a ilustracje wykonał Davin Messina.

  Pierwszy numer przedstawi w jaki sposób niestabilny pokój przerodził się w wojnę, po tym jak klingoński krążownik został zniszczony przez okręt Federacji - USS Enterprise. Numer drugi zajmie się skutkami przesłania przez Scotty'iego tysięcy tribbli na pokład klingońskiego okrętu.

  Więcej informacji znajdziecie tu.

  Źródła: SCI-FI WIRE, TrekToday

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram