Forum Trek.pl Newsy Star Trek Klingoni według Abramsa

Klingoni według Abramsa

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • Infango
  Participant
  #5126

  Zazwyczaj dyski z filmami wypchane są po brzegi dodatkami. Wśród bonusów na płycie DVD z nowym Star Trekiem możemy nareszcie zobaczyć Klingonów!

  [more]W umieszczonej na krążku scenie Klingon przyodziany w skórzany płaszcz i ukryty pod "garbatą" maską przesłuchuje Nero. Klip z fragmentem filmu można zobaczyć na YouTube.

  Dołączona grafika

  Ciekawostką jest też fakt, że w niektórych scenach grały małe dzieci zamiast dorosłych aktorów. Ci drudzy byli za duzi aby wystąpić na niektórych planach zdjęciowych. Polecamy ściągnąć na dysk krótki klip w formacie *.flv poruszający ten temat.

  Źródło: io9[/more]

  Breen
  Participant
  #80299

  Może to trochę OT, ale mnie ciekawi czy w edycji specjalnej ST będzie można zobaczyć rozszerzoną wersję filmu z brakującymi scenami, czy po prostu na płytkach sceny te będą jako oddzielne dodatki? Mam nadzieję, że ta pierwsza wersja.. Co do Klingonów.. nie podobają mi się ich płaszcze..wyglądają zbyt..ziemsko.?

  fluor
  Keymaster
  #80300

  Płaszcze jeszcze ujdą, ale po co te maski??

  Match
  Participant
  #80301

  Może mieli gładkie czoła? 😛

  fluor
  Keymaster
  #80302

  petaQ!!! Możesz mieć rację.

  Barusz
  Participant
  #80303

  Możliwe, że to kolejny ukłon ekipy w stonę Entka, gdzie pod koniec odcinków o genezie płaskoczolstwa u Klingonów bodaj Archer rzuca, że teraz częste mogą się stać operacje plastyczne upodabniające zakażonych do normalnych mieszkańców Kronosa. Operacji nie ma (no i nie było ich w TOS), ale upodabnianie się jest.

  lszekg
  Participant
  #80308

  No albo to coś w stylu katów. W końcu niehonorowa robota.

  Jamjumetley
  Participant
  #80309

  Mi tam jakoś maski nie przeszkadzają, pod warunkiem, że pokażą też Klingonów bez zakrytych twarzy. A powodów żeby ukryć swoją buźkę rzeczywiście trochę by się znalazło.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram