Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Już za miesiąc TrekSfera!

Już za miesiąc TrekSfera!

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #7935

  Już za miesiąc TrekSfera - coroczny zjazd fanów Star Treka, a zarazem największa tego typu impreza w Polsce. Po raz kolejny z dumą zapewnimy cztery dni atrakcji dla wszystkich trekkerów oraz trekkies chcących przyjechać na Politechnikę Warszawską w dniach od 7 do 10 sierpnia. 
   
  [more]Jako że układanie planu Treksfery już za nami, możemy zdradzić, że dużo się będzie działo.
  W tym roku bardziej postawiliśmy na integrację i zabawę, co poskutkowało dwoma larpami, blokiem gry planszowej Star Trek Attack Wing, kalamburami oraz konkursem wiedzy o ST:Voy.
  Jednocześnie jeszcze bardziej zacieśniliśmy współpracę z blokiem Star Wars i w efekcie wspólnie zorganizujemy 3-dniowe starcie uniwersów składające się zarówno z konkursów zręcznościowych jak i wiedzowych.
  Na tegorocznej Treksferze swój finał będzie miała także Treksonda, a więc kolejne już badanie społeczności fanów Star Treka w Polsce. Na prelekcji omówimy tegoroczne wyniki oraz spróbujemy przedstawić jak zmienił się fandom od 2010 roku, kiedy to miało miejsce ostatnie badanie.
  Kolejnym ważnym wydarzeniem będzie prelekcja przedstawiciela indonezyjskiego oddziału Gwiezdnej Floty, stanowiąca kolejny krok w międzynarodowej współpracy stowarzyszenia Treksfera.
   
  Jeżeli chcecie już teraz zapewnić sobie wstęp na nasz konwent, zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są aż dwie wejściówki. Jeżeli jesteście zainteresowani tegorocznymi koszulkami, to zapraszamy do naszego formularza, gdzie możecie zamówić T-shirt w wybranym przez was kolorze.
   
  Macie jakiekolwiek pytania, sugestie? Piszcie na adres kontakt@treksfera.pl
  Jeżeli nie, to nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na Was na sierpniowej Treksferze, organizowanej w ramach 9 Avangardy w Warszawie.
  Do zobaczenia!
  [/more]

  Melnikor
  Participant
  #117944

  Do kiedy zgłoszenia? Bo nie znalazłem takowej informacji.

  fluor
  Keymaster
  #117947

  To zależy zgłoszenia do czego 🙂

   

  Koszulki do niedzieli, konkurs nie ma określonego terminu, ale pewnie też do niedzieli, bo jedną z nagród będzie koszulka.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram