JHAS oraz przecena w Lobi Store

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Melnikor
  Participant
  #7531

  Dołączona grafika

  Cryptic do przerwy technicznej 12 września obniżył ceny prawie wszystkich przedmiotów dostępnych w Lobi Store o 15% (promocja nie obejmuje przedmiotów o cenie bazowej 10 kryształów i mniej, oraz nowych itemów Elachi). Dodatkowo do przerwy technicznej 5 września (najbliższy czwartek) cena na Photonic Tactical Officer będzie zredukowana z 300 na 180 Lobi, czyli o 40%

  A jeśli brakuje Wam Lobi Crystals równolegle trwa promocja loteryjna związana z zakupem Romulan Survivor Duty Officer Pack. Do 12 września po otwarciu takiej paczki poza standardową jej zawartością otrzymacie 10 Lobi lub Jem"Hadar Attack Ship!

  Źródło: News(1) oraz News(2) z oficjalnej strony STO

  Rhyside
  Participant
  #113943

  Marzę o tym okręcie dzień i noc a oni dali go akurat kiedy spaliłem komputer i nie mogę nafarmić zenów na paczki :/Ktoś mógłby napisać po ile teraz stoją Photonic Tactical Officer na exchange ?

  Melnikor
  Participant
  #113949

  Warto dodać informację że ruszyło głosowanie w którym gracze mogą wybrać kolejny przedmiot poddany specjalnej przecenie. Do wyboru jeden z 4 okrętów: Tal Shiar Adapted Battle Cruiser, Jem'Hadar Dreadnought Carrier, Temporal Destroyer lub Tholian Recluse Carrier. Zwycięski statek będzie miał obniżoną cenę z 800 na 480 Lobi, od przerwy technicznej w czwartek do kolejnej 12 września.

  Jamjumetley
  Participant
  #113951

  3 z 4 tych okrętów już mam, a nawet gdyby dali obniżkę na Dreadnoughta, to Lobi mi brak 😛

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram