Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Jamie Bamber kolonizuje planetę

Jamie Bamber kolonizuje planetę

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Aeth
  Participant
  #5734

  Zimą tego roku na małym ekranie zagości ośmioodcinkowy serial pt. Outcasts, w którym jedną z głównych ról zagra znany z Battlestar Galactica Jamie Bamber. Kręcona przez BBC produkcja opowiadać będzie o pierwszej grupie kolonistów mających za zadanie przygotować niedawno odkrytą planetę, Carpathię, dla przyszłych generacji Ziemian. Twórcą serialu jest Ben Richards (Spooks), a w pozostałych rolach zobaczymy m.in. Erica Mabiusa (Resident Evil) i Liama Cunninghama (Clash of the Titans).

  [more]Pełni nadziei i optymistycznego zapału, koloniści chcą stworzyć dla siebie szansę ucieczki od błędów popełnianych przez ludzkość. Tymczasem na planetę, na której zbudowali sobie nowy dom, przybywa ostatni statek transportowy z Ziemi. Nikt jednak nie wie, co znajduje się na jego pokładzie. Niepewność rodzi obawę, czy jego pojawienie się nie będzie zwiastunem waśni i konfliktów, od jakich bohaterowie tak bardzo chcieli się odciąć.

  Ze względu na fakt, że Outcasts ma być dramatem psychologicznym dziejącym się na kosmicznym dzikim zachodzie, już teraz mówi się o porównaniach do Battlestar Galactica oraz Firefly. Richards jest jednak pewny, że uda mu się wyróżnić na tle uznanych produkcji tego typu.

  Źródła: Blastr, Airlock Alpha[/more]

  Cross
  Keymaster
  #92067

  Ze względu na fakt, że Outcasts ma być dramatem psychologicznym dziejącym się na kosmicznym dzikim zachodzie

  Jeżeli okaże się to prawdą, to można żałować że tylko 8 odcinków.

  Aeth
  Participant
  #92100

  Pojawiły się pierwsze zdjęcia z serialu. Czego by nie mówić, atmosfera osamotnienia i niepewności jest tu jak najbardziej nakreślona. Trochę mi to wszystko przypomina nieodżałowaną Earth 2, ale to akurat uważam za zaletę. W końcu branie przykładu z dobrych produkcji to dla nich najlepsza pochwała 🙂

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram