Jak rozmnażać tribble

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5412

  Stało się! Prawdziwy hardcore! Prokreacja w Star Trek Online - na (nie)szczęście tylko wśród tribble'ów. 😉 Jeśli chcecie wiedzieć, jak uzyskać te sympatyczne, włochate kuleczki wydające urocze dźwięki z odpowiednimi zdolnościami, przyjrzyjcie się wykresowi ewolucji.

  A w kwestii uroczych dźwięków - spróbujcie dać tribble'a Klingonowi i poczekajcie aż go pogłaska. 😉

  Dr Bobaz
  Participant
  #86670

  Najwieksza tajemnica dziejow rozwiklana. Troche szkoda, bo kombinowanie na wlasna reke dawalo sporo satysfakcji. A na pewno, duzo wiecej niz "crafting" w Memory Alpha. Nie mniej, niesamowite niesamowitosci mozna wyhodowac :D. Prawdziwa impreza wlochatych piszczacych kulek.

  Zuza
  Participant
  #90095

  Na rozpisce pojawia się "nakarm 64% żarełkiem" - oto lista zacytowana stąd (są tu ujęte w tabelce wszystkie kombinacje tribbli z dostępną żywnością): Bajoran Jumja Stick, Bajoran Larish Pie, Bajoran Moba Fruit, Banana Split, Betazoid Uttaberry, Bolian Souffle, Cardassian Zabu Stew, Ferengi Jellied Gree-Worm, Ferengi Snail Steak, Ferengi Tube Grubs, Flaked Blood Fleas, I'danian Spice Pudding, Jimbalian Fudge, Klingon Gagh, Klingon Gladst, Klingon Octopus, Klingon Racht, Klingon Rogek Blood Pie, Livanian Beet, Ratamba Stew, Thalian Chocolate Mousse, Tulaberry, Vorta Q'lava, Vorta Rippleberry, Vulcan Plomeek Soup.

  Najszybszy efekt uzyskałam mając w inventorce 2 tribble "bazowe" i tylko jedną porcję odpowiedniego (i zarazem jednego_jedynego w Inv :>) pokarmu 🙄

  A, przydatne pokarmy warto dać na przechowanie załogantom spoza away team'u - ci z AT wszystko pochłoną...

  Zuza
  Participant
  #90935

  Na wykresie cytowanym przez Piotra jest błąd.Karmiąc Highinsona sercem targa nie otrzymamy Zinca, a zwykłego Dotsona.Wg tabeli serduchem trzeba napaść Griffisa - przetestuję jak mi następne wpadnie w łapki...Aaaa... i ciekawostka - w misji "Tribble with Klingons" jest w paru miejscach opcja "podnieś Tribbla" - warto się pofatygować, bo maluchy mają m.in. romulan ale ;> No i drobiazgi typu hipospraye, baterie...

  Piotr
  Keymaster
  #93287

  Dzięki pierwszej serii cotygodniowych epizodów mamy możliwość wyhodowania nowego tribbla. Snow Tribble powstanie po nakarmieniu tribbla (mat) lub (riv) zdobytym w nowych epizodach Deferi Snow Tuber. Później można je kupić na planecie Defera.

  Melnikor
  Participant
  #94347

  Również teraz po wykonaniu trzeciego epizodu serii Devidians, można wyhodować specjalnego Tribbla. Wystarczy nakarmić tribble (cav) Comet Coctail do kupienia na Drozana Station.

  gordian76
  Participant
  #113251

  A czy moglibyście napisać jak się to karmienie robi w praktyce - co gdzie kliknąć?

  Helenth
  Participant
  #113252

  A czy moglibyście napisać jak się to karmienie robi w praktyce - co gdzie kliknąć?

  Wystarczy zostawić Tribbla z jedzeniem w inventory, device lub banku i po pewnym czasie pojawi się nowy tribble.

  Slawek
  Moderator
  #113253

  Nowy Tribble pojawia się wraz z wybiciem pełnej godziny na osobistym liczniku danej postaci gracza. Ilość przegranego czasu można sprawdzić wpisując komendę /played w polu tekstowym chata.

  gordian76
  Participant
  #113256

  Dzięki, to popróbuję. Do tej pory znalezione tribble nosili moi BoFs. Ja rozmnażałem je poprzez Doff Scicence na statku (genetic tribble...), czy tą metodą uzyskuje się te same tribble?Widziałem, że ludzie mają np. Nakura Tribble albo Pleasure Tr., a tych nie ma na drzewie rozwoju. To jakieś specjalne?

  Slawek
  Moderator
  #113257

  Nukara Tribble jest za czytanie newsów.

  Istnieją także Tribble, które możesz otrzymać karmiąc innego specjalnym typem żywności.

  Szczegółowa rozpiska wszystkich znajduje się tutaj.

  gordian76
  Participant
  #113283

  Dziękuję, Nukara Tr. czekał na mnie na C-Store :)a z tribble szykuje się mi trochę zabawy, na razie namnożyło się tego za dużo, rozumiem co czuł Kirk :Dmuszę zrobić trochę miejsca na jedzenie i popróbować uzyskać coś więcej niż tier I-II. Próbowałem zrobić CRYO mając Deferi Snow Tuber z misji. Tylko miałem pełną ładownię i niestety tribble vit zeżarł snow tuber a nowy się nie pojawił. Może next time.A tak w ogóle, to czy uważacie, że warto sobie hodować te tribble, czy te bonusy są warte tego?I tak jeszcze chciałem zapytać za ile warto sprzedać nadmiar tribble? Czy gdzieś ktoś pisał o cenach różnych rzeczy na exchange?

  Melnikor
  Participant
  #113284

  Osobiście używam tylko tribble specjalne (cryo, photonic, itp) które dają niewielki ale zawsze bonus do konkretnych sytuacji czy przeciwników. Nic to nie kosztuje a coś tam zawsze nieznacznie pomaga.A co do cen na exchange, zależą one w dużej mierze od danej chwili (typowe prawo popytu i podaży). Tak więc jedyną opcją, żeby je znać jest najzwyklejsze w świecie podejście do Exchange i sprawdzenie ich sobie osobiście.

  Xin
  Participant
  #122672

  Ja imam inne pytanie a propo tribble.

  Nielson daje bonusu 2,5% do zadawanych obrażeń, natomiast Riccosa - 1,5% do obrażeń i 1,5 do odporności.

  I to mnie zastanawia - jak liczony jest ten bonus do obrażeń, od statystyki postaci/broni?

  Nie chciałbym wydawać dużo EC na Riccosa po czym dowiedzieć, że ten 1% różnicy to wielkie nic. 🙂

  snowman
  Participant
  #122673

  Jeśli w Twoim odczuciu cena tribbla jest zbyt wysoka to daj sobie spokój z tribblami. Bonusy, które wymieniłeś będą niezauważalne. Jeśli jednak chciałbyś koniecznie posiadać wartościowego futrzaka, to polecam kupić z CStore IDIC Tribbla. Moim zdaniem to najlepszy tribble w grze.

   

  yUtaMK6.png

   

  Wart posiadania jest jeszcze tribble risiański, gdyż pośrednio zwiększa efektywność jednej z letnich misji eventowych.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram