Forum Trek.pl Newsy Fantastyka J.J. Abrams o sequelu Star Trek, Mission Impossible i Fringe

J.J. Abrams o sequelu Star Trek, Mission Impossible i Fringe

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Flashbones
  Participant
  #4741

  Sukces nowego Star treka doprowadził do plotek na temat jego kontynuacji. Podczas rozdania tegorocznych Saturnów J.J. Abramsa zapytano o następny film ST i czy będzie on powrotem do klasycznych misji z perspektywy nowego czasu, czy jednak czymś zupełnie nowym. Abrams odpowiedział, że jest zafascynowany taką opcją, ale jest także za nowymi pomysłami.

  [more]"Myślę, że wspaniałe jest to, iż w Treku jesteśmy otwarci na wszystko. Obecna forma przyczynia się do dalszego jego odkrywania. Ograniczenie się wyłącznie do nowych przygód byłoby dużym błędem."

  Mówiąc o kolejnej odsłonie Mission Impossible Abrams oświadczył, że każda część przedstawiała różne wizje ich reżyserów. Każdy ukazał inne spojrzenie na ten film. Trzecia część nakręcona przez Abramsa mimo, że nie zarobiła dużo pieniędzy, była według widzów najlepsza. Na obecną chwile poszukiwany jest reżyser który miałby nakręcić kolejną.

  "Na chwile obecną nie mamy jeszcze reżysera, trwają prace nad pomysłem, który uważamy za całkiem fajny. Mimo, że dopiero z nim startujemy, to wydaje się on bardzo ekscytujący. Zaszczytem jest praca z Tomem Crusisem, który będzie także producentem tego filmu."

  Abrams wspomniał także drugi sezon Fringe. Nowe odcinki przyniosą odpowiedź na zaskakujące zakończenie pierwszego sezonu. Z racji uikania spoilerów producent tylko ogólnikowo wypowiedział się na ten temat.

  "Każdy kto chce się przekonać, co będzie dalej, musi koniecznie obejrzeć nowe odcinki. Finał pierwszego sezonu głęboko dotyka wrażliwego tematu. Mimo wszystko uważam, że każdy, kto zna historię i świat przedstawiony w serialu, będzie zadowolony."

  Źródło: SCI FI Wire[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram