House Of Midgard

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • Flashbones
  Participant
  #7384

  HOUSE OF MIDGARD

   

  0Ir26A7.jpg

  House of Midgard jest klingońską flotą założoną przez członków Asgard Armada. W lutym 2013 rozpoczęliśmy współpracę z naszymi towarzyszami broni z Dywizjonu 303. Nasza flotę zasilają także członkowie innych flot, wspólnie tworząc wspaniały zespół.

  Stawiamy na rozwój i wspólną zabawę stąd chętnie pomagamy nowym graczom, członkiem naszej floty może być każdy kto ma czas i chęć do gry. U nas uzyskasz wsparcie i pomoc (intelektualną jak i materialną).

  Panuje tu miła i przyjazna atmosfera i chętnie wymieniamy się spostrzeżeniami. Organizujemy wspólne wypady na STFy, Eventy, Fleet Action i inne misje grupowe. Posiadamy także Team Speak. Nie jest on oczywiście obowiązkowy, ale może się przydać, ponieważ ułatwia on wiele. Nikt nikogo do niczego nie przymusza, gramy dla frajdy i wspólnej zabawy. U nas nigdy się nie będziesz nudził/a.

  Jeśli jesteś zainteresowany wstąpieniem w nasze szeregi zapraszamy na kanał flotowy Asgard Midgard w czacie gry. Mała instrukcja jak dołączyć do kanału ( ESC --> Chat Settings wybierz zakładkę Channels i wpisz nazwę kliknij join)

   

  Możesz również w czasie gry wysłać maila w lub PM (private message) do członków naszej floty z zapytaniem o dołączenie: @raptorek, @flashbonesflash, @galarek, @demoqa, @janos78.

  W grze nie możesz nikogo znaleźć ? a chcesz dołączyć napisz posta w tym temacie podając swoją pełną nazwę z gry, a ktoś na pewno wyśle Ci zaproszenie.

   

  Zapraszamy wszystkich polskich graczy do wspólnej zabawy w świecie Star Treka.

  galaxar7
  Participant
  #118388

  Flota jest jeszcze aktywna??

  Flashbones
  Participant
  #118395

  Tak jesteśmy cały czas aktywni . Zapraszamy.

  galaxar7
  Participant
  #118396

  to fajnie. prosiłbym o inva Imperius@galaxar8

  gorinoko
  Participant
  #121905

  Witam proszę o invaita dla gorinoko@gorinoko

  LIBERTO
  Participant
  #121907

  Witam proszę o invaita dla gorinoko@gorinoko

  rozumiem że chodzi o invite do floty KDF. odezwij się na kanale ogólnym w grze albo na "Asgard Midgard"

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram