Forum Fantastyka Star Trek Horizon News

Horizon News

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 62 total)
  • Author
    Posts
  • Domko
    Participant
    #50204

    Zachęcamy do zapoznania się z ważnym oświadczeniem ekipy Horizona.

    http://sthorizon.com/forum/viewtopic.php?t=401

    waterhouse
    Participant
    #53109

    Zapraszamy serdecznie na prezentację projektu "Horizon" na konwencie POLCON. Prezentacja odbędzie się w dniu 1 września (sobota) w godzinach 14-15 w Sali Kinowej hotelu "Gromada" w Warszawie. Pokażemy między innymi niepublikowane dotąd materiały filmowe 🙂

    Pah Wraith
    Participant
    #53717

    Zapraszamy jutro (dzisiaj) t.j. w sobotę na godz. 19:00 do sali kinowej na małe rendez-vous z Horizonem. Po prezentacji planowany jest wypad na napoje w jakieś przyjemne miejsce z różnymi osobistościami :)Do zobaczenia!

    waterhouse
    Participant
    #54369

    zapraszamy do oglądania galerii z jednej z sesji plenerowej Horizona

    http://www.sthorizon.com/index.php?option=...=61&catid=4

    The D
    Participant
    #54402

    Wszystko byłoby fajnie gdyby nie jeden detal. Widać konsultant naukowy zaspał i nie zauważył, że pattern enchancerów używa się trójkami, a tu widzę away team wyposażony w pojedynczy egzemplarz 😉

    Dołączona grafika

    AHM
    Participant
    #58079

    W dniu wczorajszym otrzymaliśmy taką informację od wytwórni Paramount:

    TUTAJ

    Może ona oznaczać koniec naszego projektu !!!

    Piotr
    Keymaster
    #58081

    Hm, to ja sie pytam - jak powstaja inne filmy i seriale fanow na zachodzie? moze warto by sie dowiedziec?Edit: Ah, to wczorajszy post... teraz na godzine wyslania spojrzalem. 😉

    Domko
    Participant
    #58122

    Tak, prima aprilis. 🙂

    Pitmistrz
    Participant
    #58124

    Powiem że przez pierwsze 10 min byłem załamany dopiero później przypomniałem sobie jaką mamy datę.

    Domko
    Participant
    #58126

    Wierz mi, że ja też - część ekipy Horizona też została nabrana. 🙂

    Domko
    Participant
    #58926

    Strona Horizona przeszła duży lifting.Zdecydowaliśmy się zastosować formułę bloga, by ułatwić Wam kontakt z Twórcami i komentowanie nowych tekstów. W najbliższym czasie Horizon udaje się w plenery, więc możecie się spodziewać dużej ilości informacji o przygotowaniach do tego ostatniego i ostatecznego etapu kręcenia filmu.Ekipa Horizona będzie również pisać o innych fan filmach, oraz - od czasu do czasu - także komentować wydarzenia o charakterze ogólnym ze świata Star Trek.Zapraszamy.

    Piotr
    Keymaster
    #59132

    Ostatnia informacja wraz z komentarzami trafila do Newsow.

    Cross
    Keymaster
    #96140

    Niech mnie ktoś uświadomi - projekt padł na pysk, jak to często w Polsce bywa?

    Eviva
    Participant
    #96142

    Niech mnie ktoś uświadomi - projekt padł na pysk, jak to często w Polsce bywa?

    Utrafiłeś w samo sedno, nic dodać, nic ująć.

    Pitmistrz
    Participant
    #96143

    Wielka szkoda a ja na pilota czekałem.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 62 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram