Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Haven - kolejna letnia propozycja serialowa

Haven - kolejna letnia propozycja serialowa

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Zuza
  Participant
  #5697

  W piątkowe wieczory SyFy zaprasza do oglądania nowej produkcji. Już od dwóch tygodni fani niewyjaśnionych zjawisk mogą cieszyć się serialem Haven.

  [more]Haven opowiada nam losy agentki FBI Audrey Parker (w tej roli Emily Rose), która w poszukiwaniu zbiegłego z więzienia przestępcy trafia do niewielkiego miasteczka w stanie Maine. Zbieg szybko się odnajduje, niestety martwy, a w dodatku okoliczności jego śmierci nie da się do końca wytłumaczyć - przynajmniej nie w logiczny, naukowy sposób. W śledztwie pomaga jej przedstawiciel lokalnej policji Nathan Wournos (Lucas Bryant), poznajemy też kilku mieszkańców Haven. Dwóch z nich - Vince i Dave Teagues to redaktorzy lokalnej gazetki. Oprócz bieżących informacji dostarczają oni Audrey zdjęcie, które wydaje się mieć związek z jej przeszłością (tak, zgadliście, agentka jest sierotą), wskutek czego kobieta zostać w Haven dłużej niż pierwotnie planowała.

  Scenariusz serialu luźno nawiązuje do powieści Stephena Kinga "The Colorado Kid", co daje nadzieję na zawiązanie się ciekawej intrygi.

  Z kolei hasła "FBI" oraz "zjawiska nadprzyrodzone" od razu nasuwają skojarzenie z kultowym "Z archiwum X", jednak "Haven" zapowiada się na twór typowo wakacyjny- lekki i przyjemny.

  Oficjalna strona serialu - znajdziecie tu m.in. pełne odcinki.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram