Giveaway przedmiotów od Raptr

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #6943

  Jeden z użytkowników oficjalnego forum STO zauważył w aplikacji growo-społecznościowej Raptr, że szykowane są w jej zakresie dwa pakiety przedmiotów do rozdania - Bridge Officer Bundle oraz Captain's Critter.

  Pierwszy pakiet oprócz 5000 Dilithium Ore zawierać będzie losowe przedmioty, pokroju broni i dual consumables. Drugi zaś oferować będzie "Gumato pet", co najprawdopodobniej jest przekręconą nazwą Mugato, dotychczas przyznawaną tylko abonentom w ramach 800 Day Veteran Reward.

  [more]Naturalnie nie ma nic za darmo. Aby móc zakwalifikować się do odbioru nagrody należy zarejestrować się w serwisie Raptr oraz połączyć z nim swoje konto Facebook. Następnie należy pobrać aplikację serwisu i przez nią uruchomić Star Trek Online. Samo poprawne uruchomienie przyzna Wam tytuł Newbie, a tym samym upoważni do odbioru pierwszego pakietu nagród. Aby zakwalifikować się na drugi należy spędzić przy grze z uruchomioną aplikacją odpowiednią ilość godzin i otrzymać tytuł Experienced.

  Oficjalne informacje na temat promocji ze strony Cryptic mają pojawić się wkrótce(tm). Na chwilę obecną wiadomo, że promocja rozpocznie się czwartego września.

  Od siebie zaś dodam, że choć aplikacja cieszy się coraz większa popularnością, niczym Steam czy Xfire, to warto zachować czujność podczas rejestracji, instalacji i łączenia z twarzoksiążką. Sprawdźcie wszelkie opcje i ustawienia profilu, w razie potrzeby usuńcie niechciane dane personalne, a także rozmaite powiadomienia mailowe czy fejsbukowe, które domyślnie są uruchomione. Także liczcie się z tym, że ilość pakietów może być ograniczona.[/more]

  FAB
  Participant
  #106883

  Dzięki za info. Z mojej strony na pewno nie mogą liczyć na współpracę w tej materii. Mam awersję na wszystko, co wymaga rozdawania swoich danych i to nie wiadomo do końca komu.

  Slawek
  Moderator
  #106884

  Dane zawsze można zmyślić. 😉 Ja mam awersję do samego fejsbuka i nie trzymam tam nic szczególnie osobistego czy niebezpiecznego, więc mnie tego typu promocje nie wzruszają.

  FAB
  Participant
  #106893

  Również nie trzymam nic szczególnego na fb, ale mimo wszystko takie "promocje" automatycznie mnie odpychają.

  isikdur
  Participant
  #106898

  A ja na FB prowadzę bogate zycie towarzyskie, wiec do tego celu założyłem "se" nowego 😛

  Lafiel
  Participant
  #107017

  Ja tam na XFire i Raptr mam przegrane jakieś 500+ godzin w STO, więc myślę się załapię 😛 Chyba że jest to tylko dla nowych użytkowników?

  Slawek
  Moderator
  #107020

  Dla wszystkich, więc jeśli ilość kluczy nie będzie mocno ograniczona, to się załapiesz.

  Gumato okazał się być nie literówką, a pomarańczową wersją Mugato:

  Dołączona grafika

  Promocja startuje "wkrótce(tm)". Holodeck Bundle jest pojedynczym unlockiem, podczas gdy pet przypada na całe konto.

  FAB
  Participant
  #107053

  ...poprawne uruchomienie przyzna Wam tytuł Newbie, a tym samym upoważni do odbioru pierwszego pakietu nagród. Aby zakwalifikować się na drugi należy spędzić przy grze z uruchomioną aplikacją odpowiednią ilość godzin i otrzymać tytuł Experienced.

  Czy może mnie ktoś uświadomić czy te tytuły związane są z accolades czy po prostu to tytuł nazwijmy pasywny?

  Slawek
  Moderator
  #107057

  Tytuł przyznawany jest za ilość godzin spędzonych w STO z aplikacją włączoną w tle (osobiście miałem zminimalizowaną grę, w dodatku będąc wylogowanym, a i tak nabijało mi czas). Newbie przyznawany jest od razu, a Experienced bodajże po ~4h.Gdyby komuś z jakiegoś powodu nie naliczało czasu w STO (Unranked, pomimo uruchomienia), to niech spróbuje dodać grę do listy programu ręcznie, wskazując jej lokalizację na dysku.Gumato potwierdzam przypada na całe konto. Jest to trochę inna wersja Mugato - pomarańczowa, mniej futrzana i o nieco mniejszym rozmiarze.

  FAB
  Participant
  #107069

  To jeszcze mi proszę powiedz czy te tytuły są w formie accolade?

  Slawek
  Moderator
  #107070

  Ale o jakich Ty Accolade mówisz? Tytuły przyznawane są w Raptr, nie grze.

  FAB
  Participant
  #107077

  No to wszystko wyjaśnia. Jeżeli tytuł nie jest przyznawany w grze, to już dla mnie wszystko jasne. Dziękuję 🙂

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram